Priatel u mna nechce prespať

Príspevok v téme: Priatel u mna nechce prespať
lila2789

S priatelom to budu tri roky čo sme spolu ,a nie aby u mna prespal . ja už to nechápem , už neviem kde mám hladať odpoved že kde je problém . Ked sa ho spítam že prečo , odpovie mi len že nechce a že je unavený a u mna sa nevyspí že to mám nechať tak . Najskor som myslela že je problém v tom že o poschodie vyššie bývajú rodičia ( v rodinnom dome , som študentka ) , alle v tom problém nie je rozumeju si dokonca si tykaju , tak ma napadlo že by bol problém u jeho rodičov , ale to mi tiež nesedelo , kedže už sa mu do súkromného života nepletú, nakolko má už dost rokov. Tak ja už neviem , nie že by mi to vadilo stále , len mám také chvilky , že prečo nie , ved podla mna je to už dost dlhá doba . . Dakujem za každú dpoved .

5.5 elsa

lila nemá nejaké problémy zo spánkom nejaké ochorenie ktoré by si mohla vidieť niečo počas spánku tají to a vyhovára sa......

Galapagos

Alebo napr chrápe ako divé zviera a ta nechce s tým vystrašiť alebo ľúbi tá ešte vôbec. Kde kW v Tom Problem že si sadnete za stôl a sa s ním o tom porozprávaš? Aj keď otázkou je či ti to prizná ale buď tvrdá a prísna ku nemu!

vebe

Mlady, zalubeny a funkcny neriesi ani postel, ani matrac ani perinu, dokonca ani rodicov o poschodie vyssie. Aj keby mal prespat na zemi pod dekou, prespal by, aspon tak si to pamatam z mladosti

vebe

No, na mladeho zalubeneho chlapa, ak u neho po telesnej stranke vsetko funguje, jeto fakt trochu cudne. Prirodzenejsie by bolo, ze by vyuzil kaydu prilezitost prespat

lila2789

No to zrejme nie , kedže ked ideme napr. na dovolenku , alebo na chatu ,tam tiež prespíme v jednej posteli , vtedy mu to nevadí .