Alergia

Príspevok v téme: Alergia
adka,,,,

Ahojte,moj syn sa pred dvoma tyzdnami vratil zo zberu jablk z Talianska a odvtedy ma problemy zo zrakom vidi hmlisto do dialky boli ho hlava a oci mu slzaveju.Bol u lekara a pani doktorka ho objednala az za dva tyzdne .Moj syn je alergik a tvrdi ze ked oberal jablka hrozne ho stipali oci nevladal dychat ,ved tie jablka boli tak postriekane ze sa lepili na ruky.Chcela by som radu ked mozte,moze mat moj syn tieto tazkosti z tych postrekov? za rady vopred dakujem

knaja

No mne pred 10 dnami chir. narezali a vycistili hnisajuci atherom vo vlasoch a predtym mi kozna predpisala Sumamed a do hodiny mi zacala opuchat tvar, tesne pred zakrokom. Lekark ami hned Dithiaden napisala. Doma potom zimnica, TT 38C, Ibalgin zabral aj od bolesti...no opuch dalej, tak vecer na pohotovost, Dithiaden aj Hydrocortison injekcne, nic moc, uz som v noci na oko nevidela...znova na obed Hydrocortison injekcne, vela som pila vody, ako mi kazala lekarka. Nikdy som na lieky nebola alergicka, no na ten Sumamed uz som. Po tyzdni sa mi urobil vysyp-ekzem v okoli lakta..teda skor od herpesu, cez 2 vyrazky na lici, cez podpazusie az k laktu. Pritom ma svrbi hlavne chrbat. Zacala som uzivat Kalcium od Tiensu, aj na chirurgii mi odporucili kalciove injekcie ci tbl. Ako sa zbavit svrbenia ci ekzemu? Tiez je asi telo otravene z tej jednej tablety Sumamedu. Mam pit repik ci salviu ci aky caj na vycistenie organizmu? Dakujem za rady!

RNG

Alergie zo zamorenie treba nielen potlacit potlacenim histaminovej reakcie tela, ale najma precistenim tela od tych chemikalii(konzervanty, pesticidy, herbicidy)
Telo sa da precitit enzymaticky, tj pouzitim roznych enzymov
absorbcne, tj pouzitim roznych absorbentov ako aktivne uhlie, zeolity a najma zmesi roznych mikrovlaknin.
Dote je si zaroven recitit pecen kde sa mnohe toxiny zadrzia, a na to odporucam protokol dr Berksona a samozrejme hodne mikrovlaknin.