Jemné špinenie.. tabletka PO alebo?

Príspevok v téme: Jemné špinenie.. tabletka PO alebo?
Nelka12345

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať. Vysadila som antikoncepciu(zdravotné dôvody). Dostala som normalne menštruáciu a par dni nato čo mi skončila asi 4-5 sme mali s priateľom nechraneny pohlavný styk pricom sa neurobil do mňa. Pre istotu som si asi 20 hodín potom dala tabletku escapelle. Dnes je to presne 8 dni po styku a na nohavickach som objavila jemne spinenie.. môže to byť z tabletky alebo je to usadenie vajíčka? Za odpovede dakujem

Nelka12345

Som si 100% istá že ejakulat sa ani trošku nedostal di mňa, ale počula som o niakej predejakulacnej tekutine..

odpovedam

tak ak mas istotu, ze ejakulat ani trochu nesiel do teba, tak si nemala ako otehotniet. v tomto pripade si nerob zbytocne starosti. pre pokoj duse by som vsak urcite navstivila gynekologa alebo kupila tehotensky test, ak ti to inak neda. ja som pri prvom precitani prehliadla to "neurobil sa do mna". prepac.

odpovedam

dobre, ze si escapelle uzila, bola si v tej najrizikovejsej faze cyklu na otehotnenie. spinenie moze byt z vysadenie HAK, z escapelle i z usadenia vajicka. pockaj dva-tri dni a sprav si tehotensky test.