Dlhodoby kasel

Príspevok v téme: Dlhodoby kasel
cherry1876

Prosim o pomoc, v lete v juli som prekonala zapal priedusiek bola som preliecena atb, a odvtedy stale kaslem a vykasliavam zlte hlieny, brala som tri krat sumame, a raz klacik, teraz mi znova predpisali doxyhexal. Brali mi crp, ko, rtg pluc, sputum, spirometria, vsetko v poriadku a ja stale vykasliavam zlte hlieny, predpisali mi Ventolin ,ktory mi pomoze v tom, ze sa mi rozsiria priedusky a rano sa mozem riadne vykaslat od tych hlienov, cez den uz je hlienov menej, ale keby som si nedala ventolin, tak vobec tolko hlienov sa mi nepodari vykaslat . Dalej beriem flixotide diskus, ale tieto lieky mi vobec nepomahaju berem ich od augusta. Astmu mi nepotvrdili, ale dali mi spreje, koly tomu, ze kaslem. Uz neviem co robit, teraz cakam na vysledky z chlamydii a mykoplazmy, co mi brali krv, aj z nosa kazde rano fukam zlty sopel, som zuuufala. Nikto mi nevie pomoct

RNG

atb su ucinne len na niektore bakterie, ale nie vsetky mikroorganizmu, co sposobuju zapaly hornych dychacich ciest a zahlienenie. Viac pozri cez google.sk pod mojim nickom a temou infekcie.
Mnohi lekari dnes ani nepouzivaju atb na liecenie tychto problemov, lebo aj ked je to povodne sposobene mikropbom, co sa da znicit atb, sdo hlienov sa medzitym zo vsduchu dostanu rozne rozkladne mikrovy, co vedia zit v hlienoch a z hlienov a na tie nie su ziadne atb ucinne. Naviac atb znicia probioticku floru v crevach a inde, a tym napomozu roznycm infekciam sa v tele usadit, co by inac probiotika potlacili.
Takze radim brat probiotika a mikrovlakniny na ich podporu, odhlienit sa pouzitim NAC a serrapaptazy a vynicit tie hlienove infekcie oreganovym olejom, davka 3 x 200 mg carvacrolu v nom.
Na znicenie infekcii v prinosnyc dutinach, kam sa dostavaju pri dychani vzduchu s kvapockovou infekciou je jajlepsie si kvapka roztok citricidalu, profesionakl 3 x denne do nosa v leze s hlavou sklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnycy dutin.Najlepsie je roztok pripravit z tepleho kokosoveho oleja, kde do 30 ml das 2 kvapky toho 60% citricidalu, profesional.
Pozor, flaska musi hovorit ze to obsahuje quaternialne zluceniny a nie len polyfenoly z grapefruitovych semien.