Vztah bez sexu

Príspevok v téme: Vztah bez sexu
smutneoči

viem, že táto téma tu už bola veľakrát, aj som si viaceré príspevky prečítala. ale som uz velmi smutna z celej situacie. sme spolu skoro dva roky, byvame spolu. posledny sex bol v auguste. na dvanastdnovej dovolenke. 1 krát. citim sa bezmocne. inak je velmi pracovne vytazeny, a ked som sa o tom snazila normalne rozpravat, povedal, ze to nie je preto ze ho nepritahujem, ale ze jeho to ani nenapadne. ze je velmi unaveny, a vecer (tj o polnoci) je rad ze pride domov a otvori si pivo. potom som uz aj z nervozity do neho ryla a podpichovala ho, rozne narazky, po dalsom rozhovore mi povedal, ze to ho este viac deprimuje. ok, tak som teraz uz dva tyzdne ticho, neiniciujem, cakam a nic sa nezmenilo. uz sa aj stalo, ze som ho zacala zvadzat, ale odmietol ma. citila som sa velmi ponizene. som otvoreny clovek, a vacsinu toho, co citim a prezivam, mu viem aj povedat, niekedy aj naozaj konstruktivne (bez vycitiek, ze hovorim o mojich pocitoch, neutocim na neho atd). ja neviem co mam robit, som v najlepsich rokoch, on podla mna tiez. pytala som sa ho ci ma niekoho ineho, alebo ci ma zdravotny problem, povedal ze ani jedno ani druhe. chodi len domov a do prace, verim mu. uprimne, ani by mi nevadilo, ze tolko pracuje, keby aspon ten sex bol :(
a ked fakt zle obdobie pracovnej vytazenosti, tak je tak psychicky vycerpany ze spava na gauci. asi zvyk z casu ked byval sam. vtedy je to fakt tazke pre mna. inak sa objimame skoro stale, rano, na privitanie, na rozlucku, hocikedy, bozky..ale sex nie. kto ma podobne skusenosti a ako ste to riesili? dakujem.

smutneoči

@slavina ma pred styridsiatkou...ja sa o seba staram, chodim cvicit, malujem sa primerane, len to je tazko ked mame na seba tak malo casu, ze niekedy ani nie je kedy sa pekne pre neho obliect. ja chcem byt jeho oporou, a pomoct mu zvladnut jeho tazke chvile a citim sa az previnilo, ze mam nejake naroky, ale to sa fakt neda zvladnut a tvarit sa, ze nemam svoje potreby :(( dnes budeme spolu po tyzdni asi viac ako pol hodinu a to spolu byvame! syndrom vyhorenia, neviem co to presne znamena, skusim pohladat na internete.

slavina

Nezažila som to,takže nemôžem veľmi posúdiť.No ak ho máte rada a chcete si ho udržať,skôr než mu potajomky začnete dávať nejaké afrodiziaká,skúste mu navrhnúť,aby povolil v práci,skúste na sebe niečo zmeniť,napr. účes,nové oblečenie,v ktorom sa mu budete páčiť,ale pozor musí to byť niečo čo sa bude fakt páčiť jemu a nie len vám,či vašej kamarádke!Ženy si často mylsia,že mať zafarbené vlasy a kilo make-upu je krásne,no osobne nepoznám chlapa,ktorému by sa to páčilo,takže myslite na toVyvolať v ňom túžbu po vás,pripravte ideálne prostredie o ktorom viete,že má rád.Neviem koľko má partner rokov,ale napadlo Vás,že možno trpí syndrómom vyhorenia? ALebo má nejakú osobnostnú krízu? Pošlite ho k lekárovi na pár krvných testov a možno k sexuológovi by ste mohli spoločne zájsť. To by vám mohlo pomôcť.Ak to ale odmietne,možno by som uvažovala nad tým,že má milenku,ale nemyslím si,že by to len tak priznal!

skorosenior

Chuť (libido) sa liekami prakticky privodiť nedá (afrodisiaka trošku môžu zlepšiť menšie libido ale pokiaľ absentuje je zle, ak má normálnu hladinu testoterónu - dajte otestovať tak sa s tým obvykle nič nespravi). Lieky zlepšujú erekciu (keď chce ale nemôže).
Normálny chlap má záujem o sex aj keď 16 hodín maká denne na stavbe, nie tak často ako keď je odpočinutý, ale má.
Takže buď je problém medzi vami, alebo má milenku ktorej chce byť verný, alebo má zdravotný problém (psychické do toho rátam). Urýchlene to riešte, pokiaľ sa to nepodarí a tak ti dám tvrdú radu - roziďte sa čím skôr. Sex je 10% v dobrom vzťahu ale 90% v problémovom

pamparram

Sranda, vacsinou je to opacne. Hmmm ostava uz asi len to posledne, privodit mu chut liekami... Ale zas nie ked prichadza v noci. Mal by trochu povolit, ved ako pises, tak len robi a robi, nezije. Nech si to uvedomi....