Stupnujuce zdravotne problemy

Príspevok v téme: Stupnujuce zdravotne problemy
Tonia

Zaciatkom aprila ma zacala velmi boliet noha pod lavym kolenom a zle sa mi dychalo tak som zamierila do nemocnice na A&E, v Londyne kde zijem, kde ma zacali vysetrovat na trombozu a emboliu, kedze som mala neskutocne bolesti hrudnika. Vysledky boli negativne a tak ma nechali na kardiologickom oddeleni na pozorovanie. Na druhy den rano mi bola urobena angiografia s vysledkom velmi maly plag na jednej arterii a diagnostikovali mi prinzmetalovu anginu co znamena krce v koronarnych cievach. Dali mi silne tabletky 240mg Diltiazem, 40mg Atorvastatin, Isosorbin, Aspirin a v pripade bolesti som si mala striekat glycerinovy sprej pod jazyk. Bolo mi vysvetlene, ze to je prevencia proti infarktu. A prave v tomto bode sa zacalo moje najhorsie utrpenie. Kazdy den som volala sanitku pre neskutocne bolesti na hrudi, sprej nepomahal, zavraty, pocit slabosti. Rano som sa zobudzala ako zombie a vecer zaspavala v strachu o zivot. Menili mi tabletky, zvysovali dozy a ja som zacala mat pocit, ze asi to vsetko sposobuje to, ze tieto tabletky vobec nepotrebujem. Uz som nemohla ani chodit, ked som sa rozhodla, ze ich vsetky prestanem brat. Neskutocne ma zacali boliet nohy, krce v celom tele, v chrbtici som citila elekricke soky, palenie, svrbenie celeho tela, zacalo mi strasne piskat v usiach a sumiet v hlave a velka bolest svalov, usi som sa nemohla ani dotknut. Navstivila som sukromnych doktorov, ktori nic konkretne nenasli. Neurolog mi urobil MG mozgu a krcnej chrbtice, vymenil 3 krat tabletky na neuropaticku bolest, pretoze na kazde som mala tie najhorsie vedlajsie ucinky. Reumatolog povedal, ze asi to bude kostochondritida a po MR a lumbalnej casti chrbtice, ze mam len mierne vysunutu platnicku L4-L5 primerane mojmu veku.Zaver na reumatologii bol fibromyalgia. Na gastroskopii bolo vsetko v poriadku a na urologii maly 2-3mm ladvinovy kamen nic neblokoval. Schudla som priblizne 12 kg a uplne som zmenila stravu. Na Slovensku mi zistili helicobaktera, ktory som si uz preliecila, sono srdca bolo v poriadku, krcne ok, neurologicke - tetania, zubny chirurg- opotrebovanie celustneho klbu, ocne ok, alergolog ok. Doktori sa zhodli na tom , ze bolest svalov a krce mohli sposobit statiny. Momentalne bolesti noh ustupili.
V hlave mi vsak neustale sumi a duni a v usiach piska, mam neustale vertigo,rozmazane videnie, niekedy sa neviem ani udrzat na nohach, mam nizky krvny tlak, tlak v hlave, tazke cele telo, tlaci mi hlavu k zemi, niekedy sa akoby necitim z vnutra, som schopna nieco urobit len v prvej polovici dna, pali ma telo, mam hrozne bolesti celej chrbtice, palenie, mavam casto zimnicu, teplotu tak 37-37.3, problem s dychanim. Stolicu mam pravidelnu a pri moceni ma nic neboli.
Tabletky neberiem ziadne, okrem vitaminov, pretoze chcem prist na to co mi je, co to vsetko sposobuje, ale dochadzaju mi napady, prosim, ak mate niekto podobne skusenosti, poradte...

majus1463

tonia,nechcela by som byt na tvojom mieste,musis patrat dalej,je neuveritelne,ze tolke vysetrenia nic neukazali..robili ti aj na streptokoka,stafylokoka,atd?