Obliecky

Lucana

Ahojte,

ja si myslim, že obliečky sú dobrý darček. Prečo nie ? Veď ako sa písalo hore naše maminky s tým nemali problém keď dostali/kúpili kvalitné obiečky tak nemali také problémy ako my teraz aaaa dokonca vydržali až do dnes. Viem napr. že moja maminka má stále obliečky, ktoré dostala pred 20 rokmi a slúžia. Po vypraní farba nezišla ani nevybledli alebo sa nerozťahali, neroztrhali. Bohužiaľ my však nevieem teraz dodatočne kúpiť niečo z minulosti :D ja som na základe viacerých fór a referencií našla stránku s krásnymi obliečkami. Podľa informácií sú vraj aj veľmi kvalitné. Tak som zvedavá. Už som si ich aj objednala. Je to zo stránky www.evenit.sk
určite Vám dám vedieť :)
Ohľadom paplónov ako sa písalo tiež vyššie áno to je to isté. NIekde dokonca vyrábajú/predávajú len jednu veľkosť vankúša a potom Vám obliečka nesedí. :D ... kto toto vymýšľa ja neviem :D ... ešte že na tej stránke sú aj paplóny.

huddi

Posteľné pádlo mením každé dva týždne...nedokázala by som spať mesiac v tých istých obliečkach, podľa mňa je to nehygienické. Veď predsa sadáte si na ne v hocičom, nie len v pyžame, určite každý deň neupratujete spálňu. Tak aspoň obliečky by som menila raz za dva týždne.

Lucana

Ahojte, mna zaujíma kde kupiť dobre obliečky ?? kde nakupujete vy ? ja už neviem kde mam hladať či obchod alebo eshop. Zatial mam len zle skúsenoti.

bejbina

Teerezz to skor napadlo moju maminu. Ze ona ked sa vydavala tak dostala taky darcek a ze ich potesil, tak ze ci nechcem aj ja nieco take kupit. Len neviem v prvom momente mi to prislo ze paplony?Co? Ale cim viac nad tym premyslam tak mi to pride aj ako celkom fajn darcek
Messje peniaze do obalky urcite nechcem davat. Takych darcekov dostanu vela ze iba peniaze, ja im chcem nieco kupit aby vedeli ze to maju odomna

Messje

Bejbina
Kludne sa opytaj co potrebuju.Alebo im daj do obalky peniaze a oni uz budu vediet najlepsie co sa im paci.

Teerezz

Nie som si istá či je to najlepší nápad na darček. Nespomínala ti kamarátka aký svadobný dar by ju potešil? Prečo ťa napadli práve paplóny?

bejbina

Bola som pozvana kamaratke na svadbu a premyslala som uz dost ze co zvolit ako svadobny dar. Myslite ze by bolo fajn im kupit paplony a k tomu postelne pradlo? Potesil by Vas takyto svadobny dar, ci radsej vymysliet nieco ine?

pocahontass

martuschka

Prisli presne tak ako som ti aj napisala. Obliecky som hned navliekla takze pod nimi uz aj spime a zatial sme spokojni. Su makkucke a je to fakt dobra kvalita. Uteraky sme zatial neskusali, lebo este mame tie stare a ked dam tie oprat tak dam do obehu nove:-)