Co robit?

Príspevok v téme: Co robit?
ArHannA

Ahojte! Som prvacka na strednej skole, na ktoru som isla sama, bez svojich kamaratiek, nanestastie, sadla som si ku dievcatu, ktore je strasne protivne, prchke a ked sa jej nieco spytam tak drzo odpovie, niekedy ani neodpovie alebo ked sa jej pozdravim ked odchadzam alebo prichadzam do skoly tak sa ani neodzdravi, niekedy mam pocit, ze raz sa bude chciet so mnou pobit :D neviem ako s takym clovekom vydrzim styri roky, ale ona je ten typ cloveka, co sa s nikym nerozprava, ked mame volnu hodinu tak sa kazdy s niekym rozprava alebo sa uci, alebo cita, len ona pozera rovno pred seba a nic nehovori, ale ja nechapem toto jej spravanie, mala by byt rada, ze s nou vobec niekto hovori a ona sa tak sprava...

Lulu2011

ja som tiez mala taku spoluziacku :) a vies, co sa stalo? nasla som si k nej cestu, raz som zistila, ze ju zaujimaju zahranicne casopisy a kozmetika a ked si tak listovala casak, som sa prihovorila abum spolocna rec bola na svete, inak s nikym nevychadzala, nemala problem kazdeho poslato do pi...vratane ucitelov, ale kazdy ma to svoje slabe kamaratske miesto, prides na to neboj :) a nikde nie je napisane, ze snou budes naveky sediet

Slobodna

Máš pravdu, mala by ti ruky-nohy bozkávať, že sa s ňou milostivo bavíš.
Tomu dievčaťu sa nečudujem, že sa správa tak ako sa správa.
Evidentne má negatívne skúsenosti s ľuďmi a preto si vytvorila svoj obranný postoj.
Aj z dvoch odlišných pováh môžu byť nakoniec dobré kamarátky - stačí ak prestaneš odmietať jej správanie a označovať ho za nepochopiteľné, rovnako ako prestaneš mať pocit nadradenosti, len preto, že ty si iná povaha a budeš sa jej snažiť priblížiť, pochopiť prečo sa tak správa. Nikto ťa predsa nenútil sadnúť si akurát k nej a to prečo si si k nej sadla, má alebo bude mať nejaký význam.
Ale asi ťažko pochopiteľné na prváčku na SŠ.