Trvalá, dokázala by kaderníčka aj niečo také?

Dajjana

Ahojte ,uvažujem aj ja o trvalej ..mam zdrave nefarbene vlasy a tiez chcem krasne afro kucierky ako na fotke u predošlej slečny,neviete mi poradit niekoho (odborničku) kto to dokáže urobit takto perfektne bez väčšej ujmy na vlasoch ?! ☺️

JaLenJaAIbaJ

Ahojte prosím vás existuje aj niečo iné na kučery alebo len trvala? Zdá sa mi, ale nie som is tým istá, že jedna známa mala kucierky ale vydržalo jej to nejaké tri mesiace a potom šla znova :) neviete ako sa to vola?

Majli

Milá Katka,
dalo by sa to docieliť aj trvalou-len tym že maš huste vlasy-bola by potrebna postupka,,preriedenie efilačnymi nožnocami a potom trvalá na špirálove natáčky-tenke pramene na ne natačané a budeš mať krásne háro ;) skus sa zveriť odborničke do ruk a vysvetli jej čo chceš-najprv sa však uisti aku značku trvalej by ti použila-určite zvoľ šetrnu a kvalitnu... Ale zváž ešte tento krok,pretože ak ti budú vlasy odrastať pri korienkoch už budu rovne a trvala sa nemá opäť opakovať na strvalene vlasy... zničilo by ich to... takže je to na tebe :) s pozdravom kadernička Maja www,kadernictvosmajlik.webnode.sk