Skleroza Multiplex

Lion785474

Zabudol som, bolest hlavy diagn. migreny... :D ta ma bolela 4 roky denne, hlava ako vo zveraku... teraz semtam trosku ale nic hrozne...oci vôbec, ruky nebrnia, nohy sa lepsia, unava neni, len sila este nieje,,, ale ono sa to spravi.... chce to cas.... k ATB treba probiotika, vitaminy, hericium atd...

Statni lekari v tomto pripade nepomozu, vela ludi skonci na psych... alebo spachaju samovrazdu - neviem co je lepsie. asi to druhe...

Extremne bolesti hlavy, brutalna brain fog a kadejake psych stavy... toto dokaze sposobit borelioza a nielen ona, chlamydie so horsie... najhorsia je kombinacia,, - moj pripad. ale dostat sa z toho da, spravnou liecbou ale nieje to prechazka ruzovym sadom, na liecbe je ovela horsie.... vela ludi to vzda preto,,, je to koli uhynu mnozstva bakterii - herx reakcie...

tot asi vsetko, inac je to na nete.... chlamydie.info tam je vsetko tak studujte a aj vy lekari a konecne zacnite to lecit tak jak je treba. viem aj mozno chcete ale skurvene poistovne... nieco s tym spravim... len nak sa mi polepsi...

Lion8574

Na zaciatku v 2014, pozit krvne testy na boreliu elisa igm i wb... Citil som sa ako pri chripke... dali mi na mesiac tusim klacid... Po mesiaci kontrola... vse negat igm, wb len igg okolo 7. Mne bolo horsie ale liecba ukoncena,,, skoncil som s papierom ku psych, kde som aj siel. tam diagnozy. nadrbali liekov, ktore som aj najprv bral ale bolo horsie a horsie tak som setko vysmaril do kosa , ono to este po dobu 2r kolisalo ze bolo dobre a zle... Ale zrazu akoby utalo a nastalo peklo... Extremna bolest hlavy, unava, za ocami bolesti atd atd atd... siel som k dr ale borela negat len igg tak ma poslali zas ku psych kde som nesiel...trvalo 2roky nez som zistil co mi je, a zacal som studovat vela studovat o borele, dozvedel som sa o dr durovskej v ba, kde som v roku 2015 siel.. . ale uz bolo neskoro, zasiahnuty mozog - mri nalez... od dur diagn neuroborela v chon stadiu to najhorsie co len moze byt... symptomy tie same ako RS... dala mi atb liecbu, stale ale pretrvavalo to same bolesti za ocami, extremna unava, brutalne psych stavy az extrem, ale nevzdal som to a atb pokracoval az 2 roky bez prestavky to je 12ATB denne... unava postupne vymyzla ale bolesti za ocami boli furt, az teraz v 2018 po poslednom brutálnom herxe.... vysoka davka minocyklinu a entizolu zabrala, bolesti su prec :) a psych je konecne lepsie... ale borela mi zdevastovala krcnu chrbticu, to su uz následky neskoro zacatej liecby LB... neviem co by bolo bez liecby ATB.... v riti by to bolo co asi .LB nieje ziadna sranda... vela ludi skonci s nálepkou RS, Parkinson a pod... lenze ono prave RS, Parkinson su tie neliece chron infekcie... nic ine to totizto nieje... tot vse....

Vy lekari, ak ste tu tak citajte... a konecne zacnite LB liecit tak ako je treba...

ZoRo1

Lion7585 ako ti diagnostikovali neuroboreliu a ako sa prejavuje?Ja som totiz boreliu mal a ked pred casom ziadala obvodacka v ramci vysetreni(bolesti hlavy)kontrolny test na boreliu tak ma infekcnom odbili ze protilatky budete mat vzdy.Evidentne setria,testy su drahe.
A ta skleroza nemoze suvisiet s bolestou hlavy a drazdenim nervov v hlave?
Omluvam sa ked pisem blbosti ale za posledne tyzdne som zazil tolko neochoty a laxneho pristupu u lekarov ze je mi na grc z toho.

Lion7585

Ja mam neuroborelu, diagn... RS... RS neriesim, riesim neuroborelu, minocyklin, entizol. Mino ako jedine atb prejde do mozgu a vsade a entizol rozbija cysty kde su tie borelie skryte pred ATB :) Chron. infekcie su RS :)