Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

paganstorm

ja jem skoro všetko, vždy ked mam chuť, a hnijem furt pri compe na zadku, pribera sa akurat z diet a kktin, telo, ktore dostane dostatok všetkeho nema potrebu si robiť "zasoby"

makcu pikcu

ja jem ako sa mi chce a ako mi chuti nale chodim behat so psom pomaham mame a nesedim na riti ta kze vase diety si nechajte pre deti....

maruska123

pohar teplej vody pomaha odburat tuk??? :DDD

pohar teplej vody nalacno pomaha akurat tak sa vysr.t, preto sa to aj odporuca

evik1

Chcela povedať,pomáha zrýchliť metabolizmus a vyplavovať škodliviny z tela.jasné,že voda v tele nič neuškvarí.Ruk sa spaľuje premenou na tepelnú a pohybovú energiu.voda,čaje ,koreniny pomáhajú udržať tráenie v správnych obrátkach.termický efekt by bol možný v pravidelnom chlipkaní studenej tekutiny bez cal.

bambiinna

lauritka

odburavanie tuku? mozno ta akurat tak prezenie na wecko ale urcite to neodburava tuk,,,, ze pohar vody odburava tuk,,,,och, vy kde na to chodite!!!

lentilkazel

Super sa chudne vo Zvolene v Medilife, majú super diétu na lekársky predpis, ja osobme som schudla za 3 mesiace 21 kg tuku!!! cítim sa super aj prístup tam bol super naozaj odporúčam ahojte lentilka

KATARINA1111111111

vela rad a pripravkov sa da najst aj na -odkaz odstránený-

Vyskusajte, teraz maju akciu, neplati sa postovne

lauritka

najlepsia dieta:aspon u mna to funguje

ranajky: ovsena kasa
Desiata:banan
Obed:jem ako bezne napr. ryza s kuracinou(stredna porcia)
olovrant: jablko
vecera: zeleninovy salat s mozarellou
zeleniny mozete zjest kolko chcete, tu nemusite pocitat lebo nema tuky ani sacharidy je to len voda a vitaminy
a ja kludne za den vypijem aj 3 pohare mlieka
a ked mate chut na sladke dajte si (ale nie vecer)susene ovocie ale iba trosku

a to ze po 6 sa nemoze jest je blbost iba 2-3 hodiny pred spanim by ste nemali jest a spite co najdlhsie :-D A ESTE HLAVNE JE ZE TREBA PRI JEDENI PORIADNE PREZUVAT A NEJEST PRI NEJAKEJ CINNOSTI ani pri pozerani telky A RANO JE DOBRE NA LACNO SI DAT POHAR TEPLEJ VODY PODPORUJE TO ODBURAVANIU TUKU

Nair.Irnan

Blumenka, musím s tebou súhlasiť. Tiež sa venujem folklórnym tancom. Tvoja diéta - pravidelné stravovanie zaberá. Práve som sa do toho pustila. Nemala som motiváciu, preto po dvoch tyždnoch som prestala a dala si celú čokoladu (ved som schudla dve kila za tyžden, nič sa mi nemôže stať), ale potom už som sa nezastavila. tak som sa stavila že za 3 mesiace zhodím 10 kg. Tým že aj tancujem si myslim že to nie je nereálne.