Velkost penisu

radsejanonym

Ach vy trúby makové :) To si o nás babách myslíte že len na tom nám záleží aby ste ho mali čo najväčšieho?..ach také tupé niesmie ;) a priemerná hĺbka do ktorej sa môžete dostať je nejakých 15cm..takže nestresujte sa ;)najradšej by som odpísala každému na jeho príspevok kde sa sťažuje že či nejakých 16cm nie je málo.. ach NIE JE..ani 13..ani 14.. bože chlapi uvedomte sa..nám na tom nezáleží..aj my máme city..a keď Milujeme toho dotyčného, tak by sme ho nikdy nevysmiali a sme spokojné vždy :) tak tichučko už o tom že "nemám ho malého?".. NIE NEMÁTE ;)

pitbike

mno ja mam 14 rokov a moj penis meria 17cm a dene masturbujem asi tak 4krat je to normalne? a striekam asi tak 6-7 kvapiek ?

cicina

ci ako: neboj na to ze mas 14 rokov je 15cm dost dobre.. a neboj urcite porastie, a v tvojom veku rastie najviac tazke mozes byt spokojny.. 17cm by si mal pohode dat..

ja mam 19 a mam 16cm.. ked sa fajne postavi aj 16.5cm.. ja myslimn ze to je tak akurat, aj ked by mohol byt este trocha vacsi.. ale nestazujem sa :-)

chlpko

mam problem...ja mam14 rokov a mam problem s nadmernym ochlpenim nejako mi ud zacina chlpatiet mam ist k lekarovi ...

cajo55

takze mal som sestnast 9.7.2010 a penis mam dlhy v erekcici len 11 cm podla mna je to malo hmm chcel ny som este tak aspon 1,5 centi