Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

lukako

caute mam skoro 14 a moj penis ma skoro 18cm (nejakych 17,8cm) neviem ci to na moj vek staci prosim povedzte Dikes :))

elfík

pan_suspenzor a ja mam 15 rokov a 14cm myslim že to je dost malo či??? :/ podrastie ešte??? a ked už riešim penis ake maju byť vajička ja ich mam tak vyšku 3cm širku 1cm je to dobre??? a aj vas bolia vajička ked si po nic klepete tak slabo ked si ich stlačam tak ma nič neboli ale ked po nich klepkam tak to trošku boli... je to normalne ???
PS: dostal som už do vajec najhoršia bolest.

mjhgz

Ja mám 21cm 6cm a kočky si to môcť nepochvaľujú niektoré sa sťažovali celý sa tam nevmestil a bolelo ich to...

wreck

janewyem, podrastie tolko, kolko prikaze genetika. mozno este nieco, mozno uz nic.

aby si nemal zbytocne komplexy, pretoze absolutna vacsina zien nebude mat s 12cm vobec ziadny problem, tu si pozri ake peklo moze byt mat vyse 20cm brko:

www.sexus.cz

priemerna dlzka posvy je nejakych 8-10cm a je pruzna, takze sa do istej miery prisposobi mensej aj vacsej velkosti.

janewyem

Dobrý den.Mám 14 rokov a moj penis ma len 12 a niečo cm.. myslím že je to strašne malo...čo s tým a kolko ešte podrastie??

HomoErektus

Vek - 11
Dĺžka - 19,5 cm
Hrúbka - 6,5 cm
Dostrek - 2-3 metre; 1-2 dcl
Nemám ho malého ?
Čo poviete ?
Diagnóza - Troll
REALITA
Vek - 17
Dĺžka - 16 cm
Diagnóza - Spokojnosť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk