Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velkost penisu

Lakytolsi

Ahojte, ja mám 14 rokov a dlžku ked stoji 16,5 cm, je to v poriadku? neni tom málo. A o kolko mi este narastie?

abrhplus

na velkosti údu vobec nezáleží.Na čom záleží je citlivost oboch partnerov.Ak je žena lahko vzrušivá velmi senzitívna napr ako ja tak aj 2 cm stačí a už mám orgazmus-ked som bola zdravá.

me.and.you

ja dodam len jedno na dlzku penisu ani dlha ani kratka moja mnam mnam cokoladka....vela veci zalezi na zene s ktorou prave spis...ak mas velkeho a ona malu tak si sex neuzije lebo ju to boli a ked je to opacne ze mas maleho tak sa chlap musi o to viac snazit...

kiki852

veru zalezi. lebo s malym sasom toho az tolko nespravis :) ale priemernu dlzku nemoze stanovit nikto, tak ako je kazdy penis iny je aj posva takze si len hladaj take ku ktorym tvoj pipik bude pasovat. lahke ze? :)

Kokos

Zdravim

Ja mam 14 rokov a 17cm na dĺžku a 3,5 - 4 na hrúbku. Myslím si, že vobec nieje dolezite kolkko alebo aky velky penis mate ale ako nim dokazete uspokojit zenu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velkost penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk