Má niekto skúsenosť?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenosť?
leon

Zdravím,som muž 36 rokov a mám nasledovné problémy:Bolesti na hrudi a pri srdci,mravčenie-brnenie v okolí srdca ústiace až do ľavého ramena ktoré aj páli na dotyk,robia sa červené fľaky a zospodu sa tvoria červené výrastky na koži,pálenie na hrudi,bolesti pod rebrami,problémové trávenie-pálenie žáhy-škvrkanie v bruchu-na zvracanie-čierna stolica asi 5x do mesiaca,problémové prehltanie-bolesti pažeráka-hrdla pri prehltaní vody a slín škrkanie v pažeráku,bolesti hlavy pretrvávajúce aj 2 týždne vkuse-nezaberajú lieky ani injekcie,bolesti svalov,zášklby svalov po celom tele,asi 3x do mesiaca hrče na nohách 5x5 cm,kolísavý tlak aj pulz-max namer.hodnota pulzu v kľude 178,stále pribúdajúce petéchie,zvačšujúce sa vitiligo na viacerých miestach.Mám hypertenziu 3st,tromboflebitídu,alergickú vaskulitídu,divertikulozu hr.čreva,z lab.výsledkou sú zvýšené eozinofily 8,2 -GMT 2,42-cholesterol 7,6-triacylglyceroly 2,99.Ak má niekto podobné problémy alebo vie poradiť ohladne vyšetrení a liečby,ktoré je vhodné podstúpiť,budem veľmi vdačný za každú dobrú informáciu a radu.

leon

ďakujem za odpoveď,skúsim food detective ale nemyslím,že po úprave stravy bude badatelná zmena-bol som cca 1 mesiac len na zeleninovom a ovocnom smoothie a rozdiely minimálne-bolesti neustupovali,04/2014 som bol na CT brucha s kontrastom a ak by bol podobný problém bol by viditeľný,teda aspoň dúfam...

michal 14

podobne problemy mam aj ja... mavam tiez bolesti svalov, klbov, traviace tazkosti, silne bolesti v hrudi a okoli, tiez vyzaruju aj do ramena a brady, mal som silne zasklby svalov, aspon tie ustali, kedze som zmenil stravu po teste na intoleranciu potravin food detective, kde mi vyslo prakticky vsetko, co som jedaval... u mna je to zdeformovany zaludok, ktory tlaci na hrudnik...vybavujem si operaciu, kedze je to neznesitelne... deformaciu mi zistili na kontrastnom rontgene, teraz idem na magn, rez., potom za chirurgom... vyzera to, ze mas nieco podobne drzim palce...