Vysávanie

Príspevok v téme: Vysávanie
lu

ahoj baby, prosim napiste mi nazor a vlastne skusenosti:
pomaha vam chlap dpma povysavat obcas???
ja mam taky problem, zijem uz pomaly 4 rok u priatela svojho, ktory uplne nic robit nemusi!!!!!! mna upratovanie bavi, tak ho do nicoho nenutim...aj navarim, upracem atd...ale dnes som ho poprosila, ci mi nepovysava, ze by mu to trvalo okolo 5 min. a on ma zjebal....na to mu kamos zavolal, aby mu siel z dacim pomoct a uz ho nebolo....tak co babenky, ako to mate doma vy?? dakujem

lilly123456

podla mna je toto nezmyselne, ak obaja chodite do prace alebo obaja do skoly, /mate rovnako povinnosti mimo domacnost/ tak je nonsens aby si ty varila, upratovala, prala a tak dalej a on sa prizeral a zdrbal ta ked od neho chces na 5 minut pomoct... skus ho dat fakt naporiadok lebo o 20 rokov si nenaleje sam dzus a to bez srandy, takych panov poznam... moj priatel upratuje tak isto ako ja je to podla mna normalne....

Cariboo

Omg, "urob s nim poriadok". ak ti v ostatnych veciach pomaha, take co ty nerobis rada/nezvladnes a delite sa o povinnosti, potom dobre. ale aby bolo vsetko na jednom cloveku je nezmyselne, zamysli sa nadtym, nech sa casom z teba nestane domaci sluha, treba sa porozpravat aby vedel co od neho ocakavas