Tibetská huba

Tibeťanka

Juj juj už sa teším na pitie :D ale Ďakujem (y) som zvedavá ale budem mať po tom výsledky najmä imunity a žalúdka

redka

tak s receptom by som si tazku hlavu nerobila... ten banan urcite... mozes aj nejake take trobne bobulovite ovocie maliny, cernice, ribezle (kzupujem si taky mix v lidli), jahody, mango, mozes aj avokado kvoli zdravym tukom, kokosovy cukor ak chces sladsie... kokosovy olej tiez kvoli zdravym tukom, semienka chia a pod.. vsetko nahadzat do mixeru a uz len vychutnavat...

Tibeťanka

Z kozieho mlieka je veľmi dobrá. Robievali moji rodičia a chuť bola výborná. Mám slabí imunitný systém a keď som to pred mnohými rokmi pila mala som super výsledky. Teraz chcem s tým zase začať. Ale hľadám aj dáké Rezept na tie smoothie určite sa dá s banánom či s mangom z mixovať. . .

redka

robievam mliecny kefir s hubou... ale neuzivam to nejako pravidelne, tak asi to nema njake vaznejsie zdravotne pozitiva... pijem ho cisty alebo ho pridavam aj ked si robim nejake vafle a pod.. nejake placicky, tak do toho nalejem trochu, cim sa ale asi vsetky prospesne latky zabiju :D... ale chut vafli je dobra :) pouzivam plnotucne mieko - kupujem take v sklenenej flasi v tescu alebo kauflande... chcem vyskusat aj z kozieho urobit... robila som aj z domaceho mlieka, ale ta pachut ma odradzala od priamej konzumacie, aj ked urcite je takyto kefir z domaceho mlieka nepasterizovaneho zdravsi...