Vraj ma lubi, ale chce aby som sa s nim ja rozisla

Príspevok v téme: Vraj ma lubi, ale chce aby som sa s nim ja rozisla
petka_rose

ahojte,

mame vztah na dialku, chodi domov raz za mesiac na tyzden , teraz prisiel domov a bol nejaky odmerany, proste akokeby ochladli jeho city ku mne, tak som odstupila trosku a nechala ho trosku dychat, boli sme spolu kazdy den , ale len na par hodin , neobijmala som ho, nespali sme spolu, len sme sa rozpravali o vselicom, pozerali TV alebo len tak zaspali vedla seba.... ... ved predsa sa nebudem vtierat.... po tyzdni odisiel prec a asi 3 dni som mu nevolala , nepisala, aby sa ozval prvy ... a napisal mi toto :

Prepac ***** ze ti tak velmi ublizujem. Ja presne viem ako sa citis ako ti je ako ti zneprijemnujem zivot.... verim ze sa trapis pre to vsetko....ja neviem co sa stalo... ja ta lubim tak ako vzdy.... len proste neviem si vysvetlit preco sa tak spravam....trapi ma ze som ti ublizil....byt na tvojom mieste tak to za raz ukoncim.....lebo tak keby sa niekto kumne spraval tk by ma to nebavilo:-(

co tym mysli? odpisala som mu ze tak dobre ... koncime , a zacal mi na to vypisovat ze , nieee ja sa nechcem roziiist...

mozno som sprosta, ale z toho som zmetena... teraz neviem ci ma chce ci nie.... mal predomnou par vztahov a vydrzali mu priblizne rok , a za chvilku bude rok co sme spolu....
a co sa tyka mna... aj ja som mala vztah pred nim , a trval vyse 5 rokov... a skoncilo to tak, ze ma trapil stale viac a viac az nakoniec mi povedal ze si zasluzim lepsieho ,,, a po mesiaci som prisla na to ze ma frajerku .. ..
budem vdacna za kazdy nazor, vyjadrite sa prosiiim

magti5555

"Vždy som veril a pred mnohými rokmi som na Štedrý deň ticho ležal v posteli. Čakal som na NEHO a rozmýšlal som či sa oplatí ísť spať a prebudiť sa na druhé ráno z vianočnej letargie do skutočnosti, že darčeky už nerozdáva ten bradatý a tak trochu pri tele muž v červenej róbe. Lenže v tú noc bolo všetko iné. To ospalé ticho prerušil pískajúci radiátor v mojej izbe a ťažkopádne zvuky a rachot prichádzajúceho kolosu. Izbu zalialo svetlo a pred dverami domčeku zastavil obrovský vlak. Jeho bočné strany lemoval nápis Polárny expres a z jedného vozňa na neho mával sprievodca slovami: "Tak čo, ideš?", "A kam? ", "No predsa na Severný pól! Toto je Polárny expres!".....

patka-rose

No a po tej sprave som mu napisala že je koniec.. Ale nechapem prečo ma presviedcal že on sa nechce rozísť, že strašne chce aby to bolo ako pred tým.. Inú nemá, je to slušný chalan... Tomu neverim zeby ma podviedol

petka-rose

Jajaa. Psychicky sa zrutil, ale to mu len tak do karty na psychiatrii nemohli napísať že už je v poriadku, lebo vieš jak to chodi s psychosmi a tými ich liekmi.. Nemá depresiu, nieto ešte hypochondricku poruchu... Tie lieky najprv bral potom presttal, a je asi dva mesiace čistý, zabava sa, stará sa o seba, všeličo ho bavi..

5.5 elsa

chce sa s tebou rozísť ale takým spôsobom aby si to spravila ty hádže to na teba aby on nebol tá sv..a zrejme ta má nejakú vyhovuje mu sloboda a voľnosť každý človek potrebuje svoju slobodu ale tam jej je až príliš,rozchod cez sms ky je vždy najľahšia cesta už doma ti mal povedať čo sa deje keď mal divné správanie to mu asi poradila tá nová ak to nie je jeho štýl normálne......

jajaa

hneď prestal brať antidepresíva??? ak hej, tak mám taký pocit, že to skončí veľmi zle...a s depresiou som mala pravdu, poznám to až príliš dobre bohužiaľ. :(

petka-rose

Bol nas psychiatrii koli depresii a hypochondrickej poruche.. Aj tak sme nakoniec dospelí k tomu že to,bolo zrutenie po smrti jehomamy... Teraz bol v pohode ,hneď prestal brat add.. Po tejto stránke ho obdivujem ako sa z toho vysekal.. Je čistý všetko ok, len teraz nas vzťah...je v troskach
.

Ruzicka89

Mala som vztah na dialku, on bol hrozne naladovy, tiez vravel raz to a potom nieco uplne ine, mal aj nie najslabsie depky... a nakoniec sa so mnou ON rozisiel po roku... vraj si zasluzim lepsieho...

dalsi

skor ma frajerku a zoziera ho svedomie. Rozist sa nechce /vsak ked ma 2 baby, preco by jednu pustal prec/, ale svedomie je svinka, ktora mu krochka v hlave.

jajaa

no, podľa jeho reakcií sa zdá, že má pravdepodobne psychické problémy keď chvíľu tvrdí to a po chvíli ono...podobne, žiaľ, veľakrát reagujem aj ja keď som v depresii...:(