Vraj ma lubi, ale chce aby som sa s nim ja rozisla

Príspevok v téme: Vraj ma lubi, ale chce aby som sa s nim ja rozisla
petka_rose

ahojte,

mame vztah na dialku, chodi domov raz za mesiac na tyzden , teraz prisiel domov a bol nejaky odmerany, proste akokeby ochladli jeho city ku mne, tak som odstupila trosku a nechala ho trosku dychat, boli sme spolu kazdy den , ale len na par hodin , neobijmala som ho, nespali sme spolu, len sme sa rozpravali o vselicom, pozerali TV alebo len tak zaspali vedla seba.... ... ved predsa sa nebudem vtierat.... po tyzdni odisiel prec a asi 3 dni som mu nevolala , nepisala, aby sa ozval prvy ... a napisal mi toto :

Prepac ***** ze ti tak velmi ublizujem. Ja presne viem ako sa citis ako ti je ako ti zneprijemnujem zivot.... verim ze sa trapis pre to vsetko....ja neviem co sa stalo... ja ta lubim tak ako vzdy.... len proste neviem si vysvetlit preco sa tak spravam....trapi ma ze som ti ublizil....byt na tvojom mieste tak to za raz ukoncim.....lebo tak keby sa niekto kumne spraval tk by ma to nebavilo:-(

co tym mysli? odpisala som mu ze tak dobre ... koncime , a zacal mi na to vypisovat ze , nieee ja sa nechcem roziiist...

mozno som sprosta, ale z toho som zmetena... teraz neviem ci ma chce ci nie.... mal predomnou par vztahov a vydrzali mu priblizne rok , a za chvilku bude rok co sme spolu....
a co sa tyka mna... aj ja som mala vztah pred nim , a trval vyse 5 rokov... a skoncilo to tak, ze ma trapil stale viac a viac az nakoniec mi povedal ze si zasluzim lepsieho ,,, a po mesiaci som prisla na to ze ma frajerku .. ..
budem vdacna za kazdy nazor, vyjadrite sa prosiiim

hehe1

nebudem sa vtierat? tak mozno ma nejaky problem, treba sa zaujimat aj o neho, nie len o seba... ked ti to napisal, tak asi je na tom zle a potrebuje podporu...