Vsade sama falos..!

Príspevok v téme: Vsade sama falos..!
kavenka26

Cawte ludia.. Urcite mate skusenosti s tym ze okolo nas je vsade falos.. Falosni ludia ktori sa usmievaju a za rohom hned ohovaraju..
Nelezie vam to na nervy? Ked viete ako to je? Ja vsade kde som robila vsade boli falosni ludia za 20 ludi bolo 18 falosni a mozno 2 sa dalo verit.. Teraz mam inu robotu mladi kolektiv. Sme vacsinou mlade baby. A vidim ze ohovaraju..Nie len mna ale vsetky navzajom... Tie sladke usmevy a ,,ano mojko,jasne zlatko,, a pod a zrazu zajde zaroh a uz kydaju na seba.. Neni vam z toho zle,?
Ja neznasam falos,tazko s takymi ludmi viem vychadzat ked vydim z sa na nieco hraju.. Skor prijmem cloveka ktory ohovovara ale nehra sa na ,,kamarata,,..
Neviem,nici ma to..taky ludi a viem ze su vsade naokolo
Boli..su.. a aj budu.. ::/

krasotinka45

Ja mam ten isty problem. Ale u nas v robote je to o dost horsie. Kolegyna je ku mne milucka ked daco odomna chce.. vtedy som pre nu zlatko, bobik a kadeco ine. Ale ked je u sefa v kancelarii tak mu zreferuje vsetko zle co sod pocas dna urobila. A ja sa potom mozem cudovat preco sa sef na mna ani len nepozrie a ani sa mi neodzdravi a najlepsie na tom je aj to ze mi aj znizil vyplatu. Uz je to medzi mnou a sefom v pohode a dokonca ma aj sam varoval ze nemam racej uz nic hovorit pred kolegynou lebo ze vedel od nej na mna take veci co fakt nemusel. Myslim ohladom roboty. A uz je to viac ako pol rok co mam kvoli tomu mensiu vyplatu a stale ho ziadam o to aby mi konecne povedal dovod ze preco to tak bolo a slubuje mi ze mi to povie a stale nic.. uz som z toho totalne na nervy a neviem co dalej. Krivo ma z niecoho obvinili a ja ani nemozem vediet pravdu. Nemam na nu narok? Ved sa to predsa mna tyka.

Deria

Zapamätaj si a maj sa na pozore pred ludmi, ktori ohovaraju inych pred tebou. Lebo ked nebudes pritomna ty, budu ohovarat teba!

M3T30R

"Falosny kamarat ostatnim hovori co si o tebe skutocne mysli za tvojim chrbtom, ale ten ozajstny dobry kamarat ti to vsetko povie rovno do oci"

.s.l.v

jedine co ti poradim nevsimaj si ich...viem ze je to tazke ale nemas inu moznost..vies co som sa naucila ja ? ....nech si oovaraju kolko chcu mne je to uplne jedno....ignorujem vsetko dookola a pozeram len sama na seba