Vzťah pred sexom

Príspevok v téme: Vzťah pred sexom
active

Ahojte, s týmto problémom by mi vedeli pomôcť asi najmä chalani, keďže vedia o aký pocit ide. Začnem tým, že mám 19 rokov a až teraz sa mi rysuje vážny vzťah. Samozrejme, že sa stretávame (sme spolu 2 týždne, ale sme spolužiaci, takže sa poznáme dobre), no a keďže je zima, tak chodíme k nej a ako sme v posteli, tak sa bozkávame a tak. Obaja vieme, že sex chceme minimálne po mesiaci a ide tu o to, že keď sa bozkávame (totálne náruživo a nadržane), tak mi brutálne stojí (chalani vedia) a tým, že sa nejde nič viac diať (sex a pod.), tak mi pustí trochu semena a musím chodiť na wc a utierať sa. Trapas :D ale maskujem to dobre, nič nie je vidieť ani tak, ale som potom napätý a nesústredený. No a s týmto prichádza ešte jeden problém a to, že ma potom neskôr začnú bolieť vajcia, niekedy len jedno, a musím chodiť ako kačka :D po pár hodinách to zmizne, ale cestou domov je to dosť nepríjemné, je mi to trápne, že sa to deje, ale neviem kde inde sa ozvať, ďakujem za akúkoľvek radu.

celkomfa

a aku chces pocut radu:D vsetko co popisujes je bezne a riesenie je len take ze bud si budes honit alebo to konecne vyskusate spolu

ITV

A v čom je problém, pretože ten si nepopísal. Vtipne si popísal situácie ktoré si odžil asi každý začiatočník.