Vyzva

betty22

alic-si dobra.ides na to tvrdo.kludne mi aj nadavaj.vtedy sa uvedomim a nebudem sa napchavat.ja teraz dufam ked su take horucavy ze mi bude menej chudit jest

betty22

nechcem mat take stavy ze nebudem nic jest.chcem sa zacat hybat a jest v malych porciach.jeden cas som skusala nejest po 17-tej ale vtedy som iba pribrala.lebo ja chodim spat okolo 1-2-hej.a to som uz hladovala

alic

Tak na to jedenie urcite zabudni,je pravda,ze aj ja som bola hladna,ale skusila som si dat trochu acidka pritom mame v chladnicke pol torty.Hlavne si netreba nic zakazovat akoze od zajtra,lebo Ta chyti zravost.Ked vstanem s pocitom,ze mozem jest ale budem menej,este viac sa kontrolovat,to mozno funguje viac ako tie rozlisovacie diety,ja sa inac nestravujem zle,len 4 tyzdne bez vacsieho pohybu ,noha v sadre,urobili svoje.Tak a neopovaz uz teraz jest,Ty si to navrhla,ze chces ist do toho.

betty22

u mna je to presne naopak.prvy den vydrzim.ale tie dalsie su uz horsie.a hlavne vecer.kedze viem ake fajnotky mame doma

nikika

No ja ti neradim sa najest resp. prejest lebo o to tazsie sa ti zajtra bude dodrziavat dieta. Teda aspon ja to tak mam.
Ja cvicim 4x do tyzdna a vela behavam.
Fuu dufam ze zajtra vydrzim potom to uz pojde lahsie. Prvy den je najhorsi.

alic

To bola dobra ta vyzva,ja tiez potrebujem,len mne to mozno tak lahko nepojde.Mam 172,teraz 65,pred rokom o tomto case 60,dobre sa citim pri 57.Za dva tyzdne som skusala tu rozlisovaciu dietu a prisla som az k 65.Co je strasne vela.No naco su dobre diety?Na nic.Pred tym som mala 62,63 cez zimu a toto mi nebolo treba.Tak ako ,za kolko to chcete schudnut.Ja do konca juna.A vy?Teda zaciname_?

betty22

som rada ze sa pomaly zbieraju ludia. ale ja uz naozaj zacinam od zajtra:D to by som sa mala este poriadne dnes najest:D
cvicite?