Praziquantel pre ludi proti parazitom

Príspevok v téme: Praziquantel pre ludi proti parazitom
didik

bola som na jednom vysetreni u liecitela na takom pristroji kde mi pocitac vyhodnotl ze mam v plucach hlisty a odporucil mi uzivat praziquantel na 3 tyzdne ....citala som o tom ze sa to dava len zvieratam a on to bezne predava ludom ...co si o tom myslite ? a ako sada vobec zistit ze mam v plucach hlisty ...lebo obcas sa mi zle dycha a aj preto som sla k nemu a toto mi povedal..co vy na to?

poradte

celebrita dakujem za tvoje otazky, vsetko toto aj mna zaujima. je to uzasne, ako si sa jej dokazala zbavit, vdaka ti aj za tuto skusenost!!
nedufaj, ze ti ten praziquantel niekto predpise..keby to bolo take jednoduche.. :(
uz mam papaju doma, idem podla tvojho navodu. len neviem kedy, lebo robim skoro kazdy den. tie zrnka cierne si tiez rozkusala? a kolko tej papaje treba zjest? nechce sa mi to ani verit, ze by bolo take jednoduche dostat tu pasomnicu pomocou papaje von. ale kazdopadne skusim.
inak co ja viem, tak z pasomnice zvykne kusok ostat a ona zas dorastie, svina jedna. ale neviem ci to je urcite tak, lebo zda sa mi nelogicke ze by sa odlupol a vylucil len kusok z nej, preco by tam kusok ostal ked ju vlastne otravis.. ale radsej nech odpovie sadP, alebo niekto kto sa vyzna...
boze, este ze je tu par normalnych ludi, povzbudzuje ma to. dik! vsetko dobre!!

celebrita FB

SadP, takú vec by som sa chcela spýtať: keď som približne pred mesiacom vylúčila pásomnicu bezbrannú, ale bez lekára, bez liekov a vyšla zo mňa celá (alkohol + papáya so zrnkami), tak mohla tá pásomnica zanechať po sebe larvy alebo niečo, čo by mi ešte mohlo ohroziť zdravie a čo by mohlo byť pre mňa nebezpečné? Treba mi ísť k lekárovi? Ak áno, tak aké vyšetrenia by mi bolo treba? Alebo larvy zahynú aj samé? Ešte: podľa stupňa pažravosti som usúdila, že tú pásomnicu som mala najmenej 3 až 4 roky. Ešte jedna otázka: Mohlo sa mi z tej pásomnice niečo dostať do svalov, čo tam bude robiť šarapatu? Akože keby ma napríklad teoreticky teraz zožral nejaký kanibal, tak by zo mňa dostal pásomnicu? Nehrozí mi, že by sa mi vyvinula z toho neskôr ďalšia pásomnica? Treba mi paraziquantel? Mám si ho ísť dať predpísať? Produkuje moje telo ešte stále aj po mesiaci od vylúčenia pásomnice nejaké protilátky proti pásomnici, ktoré by sa dali odhaliť z odberu krvi? To aby si lekár nemyslel, že klamem :) Mám ísť na odber? Alebo sa vylúčením pásomnice všetko skončilo a zhasla fajka? Vie mi niekto odpovedať na moje otázky? Som z toho dosť mimo :)

Poradte

No mna by veru tiez zaujimalo kde to ludia zhanaju. Lebo normanou oficialnou cestou to tazko ide, mne osobne doktori po vsetkych vysetreniach zapreli, ze mam parazity, bolo to uplne trapne, zbytocne tam chodim na krv a so vzorkami stolice, dokonca dostali odo mna aj jednu vzorku toho co mam v sebe, este aj to zapreli, do oci mi povedali ze to nic nie je....chcelo sa mi naplut im medzi oci...

menma

Zdravím, ma niekto kontakt na niekoho kto predáva praziquantel? pripade niekto odtialto kto predáva praziquantel, už som týžden na kure proti parazitom všetko prirodne až na prehanadlo lebo ricinový olej som kupil za studena lisovaný tak ten radšej nebudem užívať, na obale je na vonkajšie použitie. Najprv som jedol semiačka s tekvice potom začal uživat palinu a orešak popri tom ine doplnky chcem skusit ešte praziquantel, ale neviem odkial ho mam zohnat za rozumnu cenu. Tu kde bývam ho predáva jeden pán za 7 eur na 1 gram čo je dražoba, pisal som jednemu predajcovi čo mal dobru cenu 10g za 20 eur prašková forma pre ryby čistá, ale neodpisuje už, pisal som dalšim x predajcom čo maju inzeraty odpisal 1 to tiež bohužial nič, preto píšem či niekto nema kontakt na niekoho kto predáva praziquantel, može byt aj pre zvierata ale nech je čistý.

email na mna je tekken8@centurm.sk ďakujem. pekný večer.

nemam rozum

TO su fakt tak extremne hluposti, ze zasnem!
Chapem ludi ktori su chori a chytaju sa kazdej sance. Ale tito z...di, ktori sa prizivuju na ludskom nestasti su obycajne ludske pijavice.
Vsetci ako: Ing. Blahova, Klark, Zapper, MMS, peroxid, rozne tinktury ... su len oblbovanie dovercivych ludi. Nic z toho nefunguje, preberte sa!

Poradte

Sadp dakujeme! Si fakt dobry!
Ak smiem svoju osobnu skusenost, mne kura od h.clark nepomohla, ani teraz na druhy krat. Ale ze absolutne vobec nic.....

SadP

Osobne zastavam nazor, ze treba pouzit plnu kuru, zalozenu na Paline Pravej, Klincekoch a Tinkture z Oresaku Cierneho. Je to kura podla Huldy Clark. Ide o to, ze ona varovala pred vseliakymi napodobeninami, ako olej z klincekov, ze to nieje to iste, ako ked sa pouzije prasok z klincekov, rovnako, nieje to iste pit palinovy caj, ako ked sa pouzije prasok z paliny, ktory zasiahne velku plochu criev.

Nehovorim vsak, ze extrakty nefunguju, no niesu na to nejake studie. A zo skusenosti zas tak vela nezistis, ved ked ti zafunguje parazitEx a nieco vylezie, ako vies, kolko toho naozaj vyliezilo,a ci by napriklad kura Huldy Clark neurobia 3x viac?

Treba zvazit aj financie, neviem kolko stoji ParazitEx, ale kedze sa beru 2 tabletky, tak je to cena za mesiac brania. Na kure Huldy Clark, je najdrahsia ta tinktura z oresaka, no pre chudobnejsich sa da pouzit aj nahrada prave ten prasok z Oresaka, predava to napriklad Now Foods. Klinceky aj s palinou potom vyjdu tak 10 eur na celu kuru.

Je pravda, ze kury proti parazitom idu do penazi, no je zaroven pravda, ze dlho neliecene parazitozy, vedu k ovela vaznejsim problemom. Ta prevencia, odcervovanie, stoji povedze 100-200 eur rocne, ked sa robi dokladne, no po 10-20 rokoch parazitozy moze cloveku vzniknut, a to ani o tom nevie, nejaka chronicka choroba, neraz aj rakovina a tam sa mu vysplhaju naklady aj na tisice eur. Treba zaratat aj to, ze ide o trvale nasledky, a neraz to konci aj dlhou PNkou, tam treba zaratat aj to, ze dotycny by normalne pracoval, keby sa cistil od parazitov, a teda zarabal viac. Dalsia kapitola je este aj to, ze parazity sposobuju aj psychicke problemy, lebo napadaju a ovplyvnuju nervovu sustavu, vela ludi, ako tu spominala aj celebrita facebookva, zeru kvoli parazitom 3x tolko, a sladkosti, a drahe veci... aj to ide do penazi a zbytocne.

Investovat do prevencie proti parazitom 200 eur rocne, je podla mna velmi rozumne, a clovek ani nevie, ako sa mu to moze vratit, niesu to zbytocne vyhodene peniaze. Rovnake je to ale aj so suplementaciou doplnkov, lebo nedostatok mineralov a vitaminov casto vyvola tiez vazne problemy v neskorsom veku... da sa to brat ako take "vlastne zdravotne positenie", teda prevencia proti parazitom + branie vyzivyvych doplnkov.