Technický problém s digitálnou osobnou váhou

Príspevok v téme: Technický problém s digitálnou osobnou váhou
LadyOpium

ahojte mám digitálnu osobnú váhu značny Salter na batérie CR2032...má zabudovanú pamäť pre 12 užívateľov...ukazuje percento telesného tuku, vody , je možné nastaviť vek, pohlavie, výšku, režim pre dieťa, tehotnú ženu a režim pre športovca...dá sa použiť aj ako bežná váha bez údajov o telesnom tuku a vode keď sa na ňu len poklopká nohou...keď sa zapne tlačidlom, naboso odmeria váhu, tuk aj vodu

už asi tri dni s ňou mám problém...keď sa na ňu postavím, vždy mi ukáže hmotnosť 58,6 ...tuk a voda sa menia počas dňa, ale keď sa zmení podiel tuku, zmení sa aj podiel vody presne o rovnaký počet desatín a váha rovnaká...keď do seba hodím veľa jedla, ukáže o trochu viac, ale hne%d ako sa odvážim zas-asi po troch sekundách, ukáže zas 58,6

je to spôsobené tým, že je vo váhe zabudovaný oamäťový systém, alebo je to tým, že je už opotrebovaná,dosť často ju používam-viete, poruchy príjmu potravy...ja má na to hrozné nervy...chcela by som vedieť, koľko vážim naozaj lebo nechápem, ako môžem napríklad po vyprážanom syre s hranolkami mať rovnakú váhu aj podiel tuku a vody ako pred zjedením...a po násilnom vyvracaní-čo je príznak porúch stravovania je váha aj tak rovnaká aj podiel tuku a vody...a keď to jedlo aj nechám v sebe, aj tak ukáže vždy 58,6 aj keby som zjedla pol kila nutelly

treba ju skontrolovať?a kde, v nejakej opravovni elektroniky? lebo fakt takto bez kontroly váhy nevydržím...poruchami príjmu potravy trpím už 8 rokov...neviem sa toho niekoľkokrát dene váženia vzdať a na inej váhe sa odvážiť nedá lebo nikoho kto má digitálnu váhu nepoznám...

LadyOpium

dakujem adminovi ze mi presunul temu lebo som nevedela kam ju mam dat do akej kategorie:) vdaka:))

ozaj volala som rodinnemu znamemu IT-ckarovi uz je to spravene:)

LadyOpium

no dva roky ju mam ale ona je tusim na 10 ci na 15...alebo v elektre sa mi na to pozru?lenze ja som ju kupovala v tescu