Nikto ma nechce lebo som velmi chuda

Príspevok v téme: Nikto ma nechce lebo som velmi chuda
bodkabodkowa

som sice pekna v tvary ale v daka mojej skolioze som velmi chuda ..nohy mam ako palicky a nemozem si preto najst ani riatela chlapom sa pacia plnsie zeny nie kostry nemam ani prsia ani zadok :( asi budem navzdy sama a najhorsie je ze doktor mi zakazal priberat kvoli skolioze aby sa mi nezhorsovala do vnutra tela tkzvana lordoza :( ked sa najem mam velke brucho a to mi taha chrbat dovnutra a krivy sa ja som zufala mam uz 20 rokov a nik ma nechce

Radek28

Nemyslim zeby bol problem v tom ze si velmi chuda aby si si nemohla najst priatela reps. on teba. Vidim medzi ludmi ze su aj chude dievcata ktore maju priatelov. Problem bude v niecom inom. Mozno mas zhrbene drzanie tela alebo sa netvaris bohvie ako a posobis zvadnuto v tvari. Ja by som osobne bral aj chude dievca a najma ak si peknucka v tvari nieje problem. Aka si vysoka? Ak si velmi chuda ak si viac vysoka alebo viac nizka ako bezny priemer tak je mozno v tom problem. O dost vysoka chuda alebo o dost nizka chuda baba moze mat problem najst si priatela lebo nizka chuda posobi stale dievcensky a zase vysoka chuda velmi kostrovite a palickato.

LadyOpium

vies co by som dala za to aby som bola chuda??? mam male ceky, velku rit a este vacsie brucho a pritom mam vraj normalnu vahu podla tabuliek nech robim co robim nejde mi ta vaha dole lebo vela zerem...byt tebou kaslem na to a uzivam si chudost tak to neries:)

tom12345

Ahoj :)
Presne ako Ti pisali. Mala by si upravit stravu a zacat cvicit. Cvicenie je podstatne ak chces vekom udrzat svoju chrbticu ok. A navyse si vyformujes postavu a aj chuda mozes byt neskutocne krasna :)
Ja mam podobny problem, 23r., do tvare udajne pekny, no chudy, cely zivot sa mi nedari nabrat a to som jedol zdravo, nezdravo, vela a casto, po kuskoch cely den, a nic. Samozrejme posilka, bez cvicena sa neda chudnut ani naberat. Maximalne som ma fit telo, vyrysovane svaly, ale v podstate stale ako "maly" :)
Inak, ja sa pozeram na chude dievcata, niekto by povedal, ze az moc chude, takze nebud smutna, 100 ludi, 100 chuti. Nepozeram sa na ne preto lebo aj ja som chudy, ale prirodzene ma pritahuju :)
Hovoris ze si pekna, ale chuda. To nie je ta najhorsia kombinacia. A hlavne zalezi aky clovek je. Aj ked v dnesnej povrchnej dobe je tazke nevsimat si to, ale nenechaj si znicit depresiami z toho ako vyzeras zivot. Ak by si chcela len tak pokecat kludne napis. Mozem Ti aj poradit co to o strave, tymto sa zaoberam odkedy mi zacalo vadit ze moji rovesnici ma nejako prerastli :)
jozo.persky@centrum.sk

AYKY

Ahoj ... mne sa páčia aj chudšie ženy .. hladím hlavne na vnútornú krásu ... mohli by sme popísať :) ... odkial si ?

_meno

Ahoj bodkabodkowa

Choroba je predzvest liecenia.

To z nespravneho stravovania mas skoliozu? Ja som si myslel ze ta je nespravneho drzania chrbtice, napr. oslabenim svalov z dovodu ich neprecvicovania napr.

Skus pohyb, zdravu stravu - ovocie zelenina voda, viac sa smiat, mne osobne to pomaha :)

Podla mna si na dobrej ceste, mozes sa viac zo seba tesit ako sa zlepsujes :)