Srdce či psychika?

Príspevok v téme: Srdce či psychika?
píšemasi1000

Dobrý deň , mám 17 rokov . Pred pol rokom som skúsil marihuanu , dal som sa strašne dole , nevedel som množstvo nič nevyznal som sa ... deň na to všetko v pohode , no asi za týždeň mi začali také čudné pocity že som v sne , proste že mi šibe , dívam sa do zrkadla to nie som ja , dívanie do blba a takéto veci ... nejako som to prekonal , ani neviem ako proste som s tým bojoval v hlave , no ako to prešlo začali mi také čudné veci sa diať ... pocit , že sa mi horšie dýcha , také čudné pocity po tele , rýchlo bilo srdce a cítim také teplo pod ľavým prsníkom ... cítim čudné tlaky kúsok pod krkom a nad žalúdkom , pichá ma v oblasti spodného prsného svalu a stred hrude (svaly vnútorné) stále som unavený , už len som doma , bojím sa alkoholu všetkého len kvapky , čajov všetkého ... že sa toho napijem a zažijem pocit ako keď som mal marihuanu ... keď som v kľude a sedím srdce v poriadku , no keď sa postavím tak mi strašne bije že je to až vidno ako bije(tlkot) a cítim strašný tlak na hrudi , je mi zle z toho . Stále myslím nad smrťou a podstatou života , vlastne ja už ani nežijem ... mám ísť na vyšetrenie či ako ?? inak takéto pocity mávam denne tak5x a trvajú 20sec-1min

jupitera

Treba si uvedomiť že fajčenie marihuany pôsobí negatívne na ľudskú psychiku.

Posielam link na prednášku MUDr. Ivana Rusnáka CSc. On vysvetluje aj zmysel života. Je to veľmi múdry človek a lekár.

www.youtube.com