Rast dospeleho cloveka Omnitrope/Genotropin

Príspevok v téme: Rast dospeleho cloveka Omnitrope/Genotropin
Borym

Zdravim,som muz,mam 25 rokov a uz dlhsiu dobu ma trapi to,ze som nevyrastol tak ako by som si predstavoval dokonca mam pocit,ze som aj podla "priemeru/statistik" vyrastol malo.Vysku mam sice normalnu aj pre mna uspokojujucu 178cm no postavou som ako "zena" 60kg,uzky pas,ramena hrudnik,nosim veci velkosti S.Mam z toho ozaj mindraky.Cital som nieco o liekoch na rastovy hormon Omnitrope a Genotropin.Je mozne aby som este narastol "do sirky" ked mam 25 rokov?To,ze priberiem mi moj problem nevyriesi,mal som aj nieco cez 70kg a nebol som vacsi.Tvar postavy mam dobry/sportovy,vela ludi ked ma vidia bez tricka mi tipuje vyse 70kg aj ked mam len 60 aj nieco,ale to bude tym,ze mam uzku postavu a to,ze som trosku vypracovany lepsie vynikne nez keby som mal siroke ramena.Pisem ako 8 rocne dieta,lebo uz padam do spanku,tak sorry.Jedna dolezita info o mne,bol som privedeny na svet v 8. mesiaci tehotenstva mojej mamy,nie v 9. ako je normal,ale nebol som ani v inkubatore,pretoze som mal dostatocnu velkost.Dakujem

dobermann

Chlapcovi tu vsetci davate otcovske rady a uz niekolko x Vam ukazal ,,citaj hore,, Co odporucam ja - je navstivit lekara ale odbornika na rastovy hormon a prekonzultovat to.Treba vsak vyhladat nezaujateho lekara, podobne ko u ludi, mnohi maju sklony prirovnavat rastove hormnony k steroidom, bez toho aby vobec vedeli o co ide a nieco si nastudovali . Moje osobne odporucanie znie :
-navstivit Odbornika
- nadalej cvicit min.3x do tyzdna tazke vahy
- jest 6-7x denne stravu na pribratie, mlieko, maso atd.
- kupit si Gainer
-zaobstarat si Genotropin- t.j. rastovy hormon HGH bud cez lekara alebo na ciernom trhu a aplikovat si potrebne davky

Borym

Diky za odpovede/rady,no budem uprimny,moc mi to neporadilo :D Ja mam odcvicene dost,ako som vravel,ked ma vidi niekto bez tricka tak mi chvali postavu a tipuje mi o 10kg viac nez mam a to bude podla mna prave tymi uzkymi ramenami.To,ze budem posilovat dalej a naberem viac svalovej hmoty mi moj problem nevyriesi,posilovanim nerastu kosti (maximalne hrubnu a spevnuju sa) ale ja potrebujem narast kostry ramien a klucnych kosti.Ja by som bol radsej uplne chudy/tucny bez naznakov vypracovanej postavy a mal siroke ramena,to by sa dalo potom riesit nabrat svalovu hmotu.No tento moj problem rozsirit kostru ramien/klucnych kosti sa asi ozaj neda.

ruzaruzova

vysku mas v pohode. Normalny priemer na muza. Svalstvo si vypracuj sportom. Posilnuj a trenuj. No a papaj ale nie tak aby si priberal na bruchu a inde nie. Cize sport a posilnovanie.

Borym

Diky za povzbudenie RNG.Neviem ale ci si presne pochopil to co som napisal,mne nerobi problem pribrat/schudnut 10kg za 1 mesiac,par razy som to uz aj spravil (a to len upravou stravy) ale to stale neriesi moj problem.Ja mam asi "malu/uzku" kostru,alebo ako by som to povedal.Preto stale hladam odpoved na moju otazku ci dospely 25 rocny clovek moze este narast (nemyslim pribrat na vahe) a ci tie lieky,ktore som spomenul v nazve temy dokazu stimulovat to co ja potrebujem/chcem v mojom veku.Vela ludi povie "priber 20kg a budes velky" ,ale to je absolutny nezmysel pretoze tym,ze priberiem na vahe moja kostra,ramena,hrudny kos nenarastu do sirky.Ano mozem nabrat svalovu hmotu na "delty" co ma opticky rozsiri na ramenach o 1cm,aj to iba ked som bez tricka.