Vztah dvoch psychopatov?

Príspevok v téme: Vztah dvoch psychopatov?
Pytammsa

S priatelom sme spolu 2 roky, milujeme sa ako kone o tom niet pochýb. Sex je dokonaly, vášeň akoby sa vobec nevytáčala a mam pocit ze kazdym dnom sa nas vztah prehlbuje. Som prenho jedina a on pre mna taktiež-DOSLOVNE. Po asi pol roku nasho vztahu sme prerušili kontakt s uplne vsetkymi z nasho okolia lebo sme sa chceli mat iba pre seba, vlastne este stale chceme. On je este sem tam v kontakte a jeho najlepším kamaratom ja sem tam s mojou kamarátkou ale to je vsetko. Nedovolujeme si navzajom udržovať kontakt so žiadnymi osobami opačného pohlavia lebo strasne žiarlime na hocikoho ineho i ked bezdôvodne. On ma nepodviedol ani ja jeho cize ide len o to ze si akoBy chceme byt 100% odovzdaný. Len ide o to, ze v minulosti mi dokonca zakazoval nosit utcite druhy oblečenia i ked myslim ze sa rozhodne ako nejaka stetka neobliekam. Uz trosku povolil ale aj tak. Myslite si ze je to trosku prehnane? Ako vidíte nas vzrah vy? Dalujem za nazory prajem esre krasny dnik:)

manzel222

Akoby si opisala nas s manzelkou - sme spolu uz vyse 20 rokov a ta vasen a sex je neskutocny aj teraz. Tiez sme obmedzili priatelov, aby sme mali viac casu na seba. Nevravim, ze uplne - mame tak 1-2x rocne taku sesn, ale cloveka nebavi, ked sa jeden na druheho stazuju, kopa rozvodov, nestastnych vztahov, takmer nikto nie je stastny - nam sa to ani nechce pocuvat. Aj na dovolenky chodime iba my sami. A tiez manzelke obcas vytknem, ked si da nieco na seba najma ked jej v tom vynikne postava a prsia - ona je neskutocne krasna blondinka. Ludia jej napr. na ulici bezne vravia, ze je krasna. Okrem fyzickej krasy ma take prijemne vyzarovanie a vela ludi sa v jej pritomnosti citi velmi dobre. No tak si ju musim predsa aspon trochu strazit no nie? :)
Nepocuvaj rady tychto ludi na fore, nevies nic o ich zivote a citeni. Zite tak ako to citite predovsetkym vy - drzim palce!

sponka1

moj nazor,kamarata kamaratku možte mať len manželstvo si chraňte a nikto nech vam doň nekafre...pači sa mi vaš vzťah.

MultiLevel

Na to co teraz robite doplatite coskoro. Nie je spravne, aby ste sa takto izolovali od priatelov a ziarlili na seba, zakazovali si cosi...Vy medzi sebou mozete citit cokolvek, ale ver, ze LASKA to nie je. Toto co opisujes je tuzba vlastnit, ovladanie, ziarlivost a nema to nic spolocne s cistou a uprimnou laskou, s lubenim sa. Nazvat vas psychopatmi, to by som si nedovolila. Ale ten nazov, ktory si si sama vymyslela mi dost sedi. Spravate sa velmi zvlastne, ten najkrajsi cit ste si poplietli s majetnictvom......prosto, bud pochopite, ze to ako sa spravate nie je spravne, alebo to takto potiahnete este chvilku a rozpadne sa vam to tak ci tak

Marsmeloun

držať si niekoho pri sebe tak ako opisuješ nemá nič spoločné s láskou a dôverou ale len so strachom a žiarlivosťou ... daj si pozor aby sa jedného dňa vaša "láskaaa " nastratila a neostala si sama a opustená ... mať priateľov a vlastný priestor je dôležité pre každého človeka .... a toto vaše odovzdávanie a vlastnenie sa ... mi nepríde celkom normálne ...

no2

Príležitosť robí zlodeja, to je síce pravda. Ak ste sa rozhodli tak ako ste sa rozhodli, tak si sami sebou nie ste istí.

wreck

robite velku chybu, ze sa izolujete od priatelov. po dalsich dvoch rokoch moze byt medzi vami vsetko dramaticky inak a potom s hrozou zistite, ze vam ziadni priatelia nezostali. na to uz doplatil nejeden z dvojice.

dva roky su nic a vzrusenie, ktore teraz je, nevydrzi vecne.

5.5 elsa

no neviem ako si sa obliekala ale o tom si rozhoduješ sama mal by ti skôr povedať ale ti to pristane a prehnané lepenie sa na seba no všetkého veľa škodí občas každý môže ísť s kamarátom von ale ako si rozumiete hlavne prehnaná žiarlivosť škodí musíš mu aj trochu veriť alebo sa rovno zoberte budete mať istotu :)