Je krém proti vráskam naozaj tak potrebný pre udržanie peknej pleti?

Príspevok v téme: Je krém proti vráskam naozaj tak potrebný pre udržanie peknej pleti?
ivonka133

Aký máte názor na krémy proti vráskam? Aká je Vaša skúsenosť? Je veľký rozdiel medzi tým ak žena používa krém napr.10 rokov ako ked používa obyčajný krém. Nejedná sa mi o problémovú pleť. Rozmýšľam nad tým či používanie takého krému je naozaj nevyhnutné a či jeho používanie prináša naozaj dobré výsledky. Ak áno, aký by ste odporučili. Mám 35 rokov, bezproblémová pleť.

m8

pitny rezim, nefajcit, nechlastat vela, nechudnut moc nepriberat moc, najlepsie drzat vahu, odlicovat sa na noc vzdy,nechodit do solarka..co sa tyka kremov tam mame dobre skusenosti s vyrobkami od Medik8 napr. CE-TETRA na den a RETINOL 3 TR na noc ale nie su to kremy ale skor take mastne vody..Ale aj od Nuxe kremy su velmi dobre. Ja pouzivam od nuxe aj na den aj na noc, spim pri otvorenom okne a mam tak peknu plet potom, taku rozziarenu, matnu nie mastnu ani suchu, ze sa mi nechce rano ani umyvat tvar ani make up mi netreba:). Myslim, ze krem je dobre pouzivat. Nase babky ktore chceli dobre vyzerat si davali smalec okolo oci, alebo kalciovu mast. Ale smalec ani kalciovu mast by som si asi nedavala:)