Co s tym? Mam to skoncit?

Príspevok v téme: Co s tym? Mam to skoncit?
hubysa

Som na pokraji nervoveho zrutenia...Som vidata viac ako tri roky a manzel namna nema nikdy cas...netravime spolu ziadnu volnu chvilu nemame ani spolocne zaujmi som stale doma sama ..uz nevladzem ked sa s nim o tom rozpravam zakazdym to skonci neskutocnou hadkou...a ja som ta najhorsia...nema namna jeden jediny vecer cas :( nie je to o tom ze by bol stale v robote, ale venuje cas svojim konickom... podotykam mam 26 rokov a nechcem byt stale doma sama :( kamaratky tu velmi nemam a tie co mam su na materskej a tak... ved nechcem tak vela len pozornost aspon jeden poondiaty vecer v roku :(

5.5 elsa

hubysa po troch rokoch už si na pokraji nervového zrútenia, máte dieťa? nemáte spoločné záujmy pred svadbou ste mali ,si dosť mladá na to aby si sa nervačila kvôli mužovi čo ti zato ani nestojí

niki....

Vcera bola tema ci sa vyplati zenit alebo vydavat...a tvoj pripad je jasna vec neoplati!26 rocna zena a uz sa trapi?kasli nanho aj ty a kukaj na seba...nezabudaj..Zijem len Raz!!!

Fleur-de-lis

no určite by som to nekončila.
Že rozhovor nepomáha, ale končí hádkou nemusí vôbec znamenať, že sa to nedá zmeniť. Jednoducho neviete komunikovať. Zrejme sa manžel cíti obviňovaný a tak sa automaticky začne brániť. Ty si frustrovaná, lebo ti niečo chýba a vyžaduješ si to možno nie najlepšou cestou.
Keď sa muž pre ženu rozhodol, tak sa zároveň rozhodol, že sa o ňu postará. A keďže ste svoji tak predpokladám, že na začiatku sa aj staral, inak by si si ho asi teda nezobrala.
Problém je, že žena si často začne myslieť, že muž ju má na háku, pretože jej neprejavuje lásku a starostlivosť tak ako to ona potrebuje. Lenže často je to jednak chyba oboch a potom nedorozumenie. Napíš mi na mail emaema@hotmail.sk a niečo ti pošlem na čítanie ak chceš. Treba sa nad tým zamyslieť, niektoré veci sa nedajú prijať hneď, respektíve sa zdajú neuveriteľné, že by to tak mohlo naozaj byť, ale ak tomu človek dá šancu a skúsi to, tak bude milo prekvapený :)
Ja vnímam dobre fungujúce rodiny ako prioritu, takže aj sama som v tomto mala veľa roboty, aby som raz mohla mať takúto rodinu. Ale mne osobne tá námaha stojí za to ovocie...