Novy vztah

Príspevok v téme: Novy vztah
mišelka4

Stretla som uzasneho cloveka, muza. Zatial sme boli len dvakrat vonku a piseme si cele dni. Mam pocit, ale mozno sa mylim, ze nieco krasne zacina. Kedze som to strasne dlho nezazila, tak potrebujem poradit. Mam za sebou dlhy vztah, zatial sme sa o takychto veciach nebavili. Ale nie som na to uplne hrda. Bol to starsi muz, najskor zenaty a klasicke reci o tom ako si nerozumeju, bolo to cele na dialku, ani neviem ako som sa do toho dostala a spadla... Bola som strasne mlada. Mozno mi chybala opora, chybal mi otec a on bol pre mna obrovskym vzorom... Trvalo to dlho. Bol moj prvy...

Nechcem si to u tohto muza pokazit, naozaj nie. Na druhej strane ani klamat ho. Ako to bolo u vas? Kedy prislo na rad priznanie s minulostou? Isto z nicoho nic na neho nechcem vybafnut vsetko, ved este vlastne ani nic nezacalo medzi nami. Ale ak by to raz prislo... Sam sa mozno pytat nebude, teda rozhodne nie teraz, ale raz urcite a nechcem, aby mi to mal potom za zle, ze som mu to nepovedala skor... A aby som nebola v jeho ociach klamarka alebo nieco take...

Zuzka.forum

Zaujímavo sa to tu otočilo, úplne opačným smerom, najprv riešiš "budúceho" a zrazu toho minulého? A to ako chceš byť s tým ženatým či už neženatým (?) len kvôli vyhrážkam? Akým? Že ti siahne na život či čo? Celé je to nejaké choré, mala by si si ujasniť aký život chceš žiť a v akom vzťahu - či v normálnom láskovom alebo vynútenom neláskovom. amen.

mišelka4

Tak dakujem vsetkym za rady. Asi ich uz dalej potrebovat nebudem. Byvaly sa vyhraza, uz skuma o co mi ide, a ze isto niekoho mam a on mu zavola a podobne vyhrazky. Neda mi dychat, nikdy sa ho nezbavim... :(

Psychicke vydieranie, samozrejme to ukoncim, ale naozaj nechcem, aby tento chalan doplatil na moje chyby, ukoncim to skor ako to zacalo. Este si premyslim ako. Ak mate rady alebo tipy ako, tak budem rada. Uz som rozhodnuta. Je to dobry clovek a nezasluzi si toto... Byvaly nieje asi normalny... A mam normalne strach.

Zacalo to krasne, skoncilo to rychlo, vdaka mojej hluposti... Musim vycuvat skor ako sa nieco stane a doplati na to niekto, kto za nic nemoze. Len este neviem co mu poviem. Pravdu asi nie...

Prezyvka055

mišelka4 si vravela ze bol zenaty a ze to bolo na dialku nie? tak ak je stale zenaty mozes sa mu vyhrazat ze ho praskanes a ak uz neni tak nic ale kedze to bolo na dialku tak napriklad ak byvas v KE a on BA tak v tej bratislave moze aj puknut ked neni pri tebe tak co jake sceny? :D nech sa tam aj obesi kde je no nie?

Prezyvka055

Normalne tu pise doubledog.

Sak ked sa bude pytat ze ci si mala vztah tak povedz ze hej, ved na tom nic nie je ale to ze si si nim uzivala anal kvapkal po tebe vosk a daval clipy na bradavky mu hovorit nemusis. Ved stejnak sa to nikdy nedozvie a je to uplne nepodstatna informacia. Je jedno ci si chodila so strykom donaldom, mimozemstanom .. proste si mala vztah no a co teraz?
By som povedal ze aj tato otazka je uplne zbytocna pretoze 95% ludi malo vztah pokial zrovna nemaju 15 rokov takze pokial mas 20 a ides na rande s 25 rocnym (priklad) tak je vysoka pravdepodobnost ze ste vztah uz mali. Nic zaujimave ani nezvycajne na tom neni. Jedine zeby typek hladal nejaku virgin only.

Slobodna

Ked bol zenaty len na zaciatku a neslo o prachy tak nechapem na co z toho tak stresujes. Ved mu povedz co uznas za vhodne. Pochybujem, ze ho budu zaujimat detaily. Ak o nom budes prilis rozpravat, moze mat z toho pocit, ze ti na nom este zalezi.

mišelka4

SLOBODNA - zenatý nebol celý vzťah. Bolo to už v rozpade, keď sme sa zoznámili... A bolo to na diaľku, pretože sme nikdy spolu nebývali a každý býval v inom meste, takže tak... Len stretnutia a potom telefón a maily či chat. Ako ja beriem vsetky nazory, ale citat tu o nejakom standarde? Ziadny nebol, ak narazas na prachy... Viem si zarobit sama.
To, ze sa teba ziadny partner nepytal, neznamena, ze inych sa nepytaju alebo tento sa nebude...

Zuzka.forum - nechcem sa nikomu chvalit, len ma to skrie a asi som clovek, ktory ma vycitky, ze druhemu klame. Navyse sa bojim, ze ma to aj tak raz dobehne a on sa to aj tak dozvie, a bolo by lepsie, ak by to vedel odo mna a nie od cudzcih...

mistanok - no tak nejako si to vystihol, tak nejako to citim, aj ked neviem ci je to spravne... dakujem za pekne slova. urobila som aj ja chybu, viem to a uz dalsiu urobit nechcem. raz by som mu to asi tak ci tak povedala, ci uz tomu alebo inemu, s ktorym to bude vyzerat vazne. ale su tu obavy, ze mu to bude schopny povedat moj byvaly... mozno som paranoidna, ale nezmieril sa s rozchodom a mozno caka na vhodnu prilezitost ako mi ublizit. ak nie si so mnoou, nebudes s inym alebo tak...

Agnes989 - ak by ma nechal, tak by ma to isto bolelo, ale mal by aspon na vyber, vedel by na com je a ukazalo by sa mozno aj to, ci a ako nam na tom nasom vztahu zalezi. Ale opakujem, vsetko je len na zaciatku, mozno sa to nikam nedostane, mozno ano. Ale teoretizujem uz teraz...

M3T30R - dakujem za nazor. Tak nejako to citim ako si opisal.