Navždy budem len kamarátka. Bolí ma z toho srdce.

Príspevok v téme: Navždy budem len kamarátka. Bolí ma z toho srdce.
Deborah02

Ahojte, mám problém, ktorý asi zažije niekedy v živote každý.
Je človek, do ktorého som sa pred rokmi zaľúbila. Bol to prvý chlap, a zatiaľ aj posledný, do ktorého som kedy bola zamilovaná. On vždy vedel, čo cítim. Chodili sme spolu von, bavili sme sa. No náš vzťah vyzeral viac menej tak, že chvíľami ma namotával, a potom bolo obdobie, že ma ignoroval, ako sa mu zachcelo. Trvalo mi dva roky, kým som naňho prestala myslieť a zmierila sa so situáciou, pomohlo mi to, že bol v zahraničí.
Teraz sa ale vrátil. Hneď sa mi ozval. Ale ja už to teraz vidím, že chce len kamarátku, lenže viete, srdcu neporučíš, teraz naňho musím stále myslieť. A keď sa s ním bavím, tváriť sa, že som kamarátka. Radiť mu, ako má osloviť slečnu, ktorá sa mu zdá sympatická.
Moja kamarátka mi radila, nech s ním preruším kontakt. Viem že to je najsprávnejšia vec, hlavne preto že takto nemôžem chodiť s inými chalanmi - príde mi nefér chodiť s niekým, keď v srdci nosím iného. Ale nedokážem sa vzdať aspoň toho, čo mám.
Prosím poraďte mi, ako sa mám zmieriť s úlohou kamarátky?

Deborah02

mám 20 :) viem, že to nie je veľa, že mám ešte pred sebou kopu vzťahov... ale viete, to som si myslela aj pred dvoma rokmi, že sa z toho spamätám, a teraz zisťujem, že stále nie.

Sokky

Pokiaľ sa s tým vieš zmieriť, že ak budeš jeho kamarátka budeš o jeho vzťahoch a to ťa môže zraniť, čiže ti moc neradím do toho ísť ale to je na tebe. Skús si teda nájsť ty nejakého iného a uvidíš či zabudneš a moźno sa tento zo závisti priplazí. Ale ako podľa toho že si sa mu ozvali väčšinou ty si myslím že ten chalan nemá záujem. Koľko máš rokov?

Jessabelle

Ahoj:( ja som prežívala presne toto iste a musím sa priznať ze este stále prežívam chvalabohu už nie v takej miere..;) už do neho nie som úplný blázon ale asi sa mi nikdy neprestane páčiť.. :) a ja na tvoju otázku nepoznám odpoved ak ti nestačí byt jeho kamarátka tak prerušia kontakty no mysli na to ze to bude znamenať ze sa s ním budeš menej stykat a to ta môže zranovat.. Musím sa priznať ze ja mám veľké herecké nadanie a občas ho v živote aj využívam a pri tejto príležitosti, keď som bola zaľúbena a silou mocou sa to snažila nedať najavo moja kamarátka vyslovila jeden výrok: Mia, ty si excelentná herečka no zahrať ze niesi zamolovana ak si zamilovana, to nevieš a úprimne obdivujem toho kto zo dokáže.,, ;(