Citim sa byt diskriminovana

Príspevok v téme: Citim sa byt diskriminovana
slovenka0000

ahojte, chcem sa s vami podelit o svoje pocity, ktore uz nezvladam tuto nespravodlivost v tomto state.
Mam 30 rokov slobodna, bezdetna, mam vysoku skolu STU v Ba, od skoncenia skoly mam robotu.
Ked som zacala studovat tak skola ma vysla kopec penazi, ale hovorila som si ,,super skola,, ziadna Trencianska Univerzita /nic proti nej/, ako sa budem mat dobre, ze isto zarobim aj tu na Slovensku peniaze a budem normalne fungovat, nie ako moja matka ktora zostala na moju vychovu sama, ked sa rozviedla a musela pracovat v zahranici aby som dostudovala a zili sme si normalne.
Hm a dnesna realita je asi taka: pracujem pracujem a v podstate nic nemam, byt na hypoteku, auto mi kupila matka, ktora si v 58rocna tu ani nemoze najst robotu tak z poslednych sil pracuje este v zahranici dokym sa da.

Nuz a nasi romovia tu dostavaju zadarmo vsetko. Podla Vas je spravodlive aby sme tu makali na nich?
Preco aj mne neda stat za to ze som nebola nezamestnana a nevalala si sunky nejake vyhody, napriklad nejaky prispevok za to ze musim dochadzat do roboty takze cesta ma stoji nemale peniaze.

slovenka0000

hanka9 tak aj ja to upresnim s tymi ciganmi mas pravdu ze nepoberaju vsetci socialne davky, kedze vacsina je na invalidnych dochodkoch

5.5 elsa

slovenka 0000 ono to tak je pracujem a stále je akosi málo ale zasa dá sa normálne vyžiť znížiť náklady musíš alebo si nájsť niečo pomimo ak máš čas a nad takými nemá význam sa zamýšľať naozaj nie ........

wreck

je to vraj inak ako sa zda. nedavno robili prieskum. cigani su v tomto prekvapivo okrajova skupina -- iness.sk

a nie, spravodlive to nie je, ale svet ako taky nie je spravodlivy, takze preco prave tu cakas opak?

riesenie je: snazit sa zmenit myslenie a nebyt prilis zatazena na majetky. najlepsie veci su zadarmo.

Maoam

ospravedlnujem sa zakladatelke, pisem off topic,lebo tu vidim elsu
5.5 elsa - prosimta, co sa stalo s tou temou od tej baby, ktora tu hladala svoju sestru? musela som vtedy vecer odist, tu temu som tu uz nenasla, ak chces, napis mi do mojej temy, dik

5.5 elsa

slovenka ja nechcem urážať rómov,ale jednoducho je to tak zadarmo majú lieky v lekárni sama som bola svedkom keď predo mnou vytiahla papier zo sociálky že socka nič neplatila a ja len sprosté kvapky do nosa a zaplatím si,potom byty grátis peňazí dostávajú ani neviem za čo keď sa pozriem do jej nákupného košíka a to kvantum nákupu všetkého za čo im tie peniaze dávajú okrem tých detí ktoré chodia špinavé a otrhané po vonku základnú školu nemajú dokončenú no oni nám to ukazujú ako sa to robí máme nesprávnu farbu pleti :) pár cigáňov poznám ale dvoch troch obliekajú sa čisto chodia do práce majú normálny byt alebo podnájom tak ja to neriešim vláda im to umožňuje lebo normálny človek nemá nárok na nič až sa ocitne bez práce a to mu ešte aj nadávajú úradníčky s cigáňmi sa jedná v rukavičkách no ani sa nad tým nepozastavovať za to môže vláda oni sú na tom úrade aj 50 rokov vláda si s nimi nevie rady asi im to aj vyhovuje neriešim a najlepšie sa nad tým ani nezamýšľať lebo jedného by jeb.o

Delete

hanka9 :D

,,vyjadri ju na urad vlady SR a nie na tuto dobru stranku !,,

Veľmi som sa zasmial aj nad prvou aj druhou myšlienkou :)

Neblázni :D :D :D

hanka9

Keby sa dali moje prispevky spat vymazat, okamzite ich vymazem

lebo uz som Ta pochopila

nech sa ti dari vsetko dobre ti zelam !

slovenka0000

ok tak prepacte ze som sem pisala, len mi je proste smutno, ze mama na Vianoce je v Taliansku, otec na mna kasle lebo ma inu rodinu.
Myslela som, ze ked vystudujem tak mama nemusi chodit do IT lebo ju financne podrzim a vratim jej to co dala do mna pocas studia. Bohuzial nestalo sa.