Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chef alebo Santoku

Seven

No ja osobne som rozmýšlal nad značkou Solingen tá základná seria. Ide mi iba o tento nožík samozrejme. Pretože ostatné ako (vykosťovací, sekáčik, dekoračný) mám k dispozícií takže potrebujem hlavne krájať zeleninu napr. mrkvy, celer na žilien, kocky atď. prípadne rezať rybu, plátky mäsa proste klasické práce čo by mal zvládnuť Chef alebo Santoku na pracovisku, kde je priestor. Škoda, že nemám s nožom Santoku skúsenosti, ale príde mi veľmi praktický na tieto účely, ktoré som vyššie popísal. Samozrejme sa rozhodnem po tom čo si vyskúšam svoje 2 budúce favority. A štýli krájania používam tak 3 dosť často tak samozrejme musí byť čepel dostatočne hrubá aby som si neodieral prsty o dosku, ale to je jedna z vecí na ktoré sa pozerám pri kúpe najskôr tak isto samozrejme váha keďže mi Santoku nože prídu trošku ťažšie ako Chef. Neviem čo je na tom pravdy. Sklon ruky mám pri krájaní akurát vyhovujúci.

dalsi

inak, co sa tyka krajania:

musim vediet co krajam, v akej vyske, na akej doske. Je rozdiel, ci mam velku kuchynsku linku a krajam na nej, alebo na drevenej doske so sirkou 50cm, alebo mam malu linku, zapratanu a krajam to na 10cm dosticke. Osobne mne staci asi noz tak 16-18cm, kedze krajam vela zeleniny. Na rybu sa zase hodia dlhe a uzke, trochu ohybne, ze kopiruju jej chrbticu.

Napr. velmi sikovny, taky univerzal je aj tvar nozov DEBA, ktory je taky spicaty trojuholnik. Co robi dobre to, ze ruku nemas rovnobezne s doskou ale v cca 45 stupnovom uhle, cim sa pohodlnejsie kraja.

Na nieco su dobre tenke noze, na nieco hrubsie.

Zakladom, aby clovek nemal nervy je vsak OSTRY noz. Nepouzivam velmi brusenie, ale staci mi dobra ocielka z tvrdeho materialu, zo zdrsnenym povrchom. Staci par tahov a noz je ostry /samozrejme nesmie byt uplne vytupeny/. Ocielku pouzivam casto a zatial som to brusit nemusel. Kvalitna ocielka je uplny zaklad. Potom neni problem robit ani s lacnymi nozmi...

dalsi

veru ten na tom obrazku ma preliacinky hodne nizko. Mam ine, kde su preliacinky vyssie.

Co som mal v rukach /sada Damaster D1022 56776/, ze som s nimi robil, tak Damaster noze /vraj damascenska ocel, ale je to len leptany vzor/, boli perfektne. Mali vybornu ergonometriu, perfektne sa s nimi pracovalo, ostrie drzalo dobre. A ten leptany vzor zdrsnoval ostrie tak, ze sa nan krajane lepilo iba minimalne. Kebyze teraz kupujem Santoku noz, tak hned kupim DAMASTER D1038 18cm /alebo opat tu sadu/, alebo DAMASTER D1015 18cm. Preferoval by som asi ten D1038 pre jeho oblu rucku, jej tvar a jej sikmejsi sklon. Lepsie sa bude drzat v ruke, ked sa bude robit zhora na kuchynskej doske, ak je clovek vyssi.

Chef noze maju byt vraj hrubsie ako damaster a viac su vhodnejsie na porcovanie s tvrdymi slachami. Osobne vsak na vykostovanie pouzivam original vykostovacie noze, ktore su na to vhodnejsie, uzsie a lepsie sa s nimi naraba, ako 1 noz univerzalne.

Trebars ta sada, co som sa o nej zmienil, je taky zaklad. Maly noz na supanie, stredny univerzal a santoku na vsetko ostatne. Vcera som nim /tym Santoku zo sady/ krajal papriku-kapiu na tenke kusky ako vlas...

Seven

Tak ja osobne som z mojej praxe zistil, že mi vyhovujú tiež kratšie nože. Sú trošku obratnejšie a krájam aj keď s nožom Santoku nemám nejaké velké skúsenosti sa chcem spýtať ako je to s ostrením. Pripadá mi, že keď sú tam tie preliačinky tak o chvíľu nebude z čoho brúsiť. Nie je to ostrie moc krátke? vydrží ti dlho ostrý?

dalsi

viac oblubujem Santoku. Su trochu kratsie, ten na obrazku ma naviac preliacinky, ktore maju branit lepeniu krajaneho materialu.

Noz si treba dobre ohmatat, ci je vyvazany, ci sadne do ruky a vyskusat, ako sa s nim pracuje. To je najlepsie.

Okrem toho si treba pozriet aj ine parametre, ako vybrus, hrubku, vahu, ergonometriu uchytu a hlavne, co s nim chcem robit a akym stylom chcem krajat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chef alebo Santoku - Fórum - ZDRAVIE.sk