Ocna mi dala okuliarky 0,5 ...nosit ich?

analfabet

mali by sa nosit stale a to ti povi hocaky skusenejsi lekar....mne to aj moja ocna pekne vysvetlovala ale nepamatam si to az tak ved nie som taky odbornik na to

analyn

okuliare NEKAZIA zrak. Muz nosi okuliare asi 12 rokov, kamaratka asi 10, pravidelne chodia na kontroly, stale rovnako. Druha kamoska ma nosit okuliare, nenosi, zrak sa jej zhorsuje, sama si to uvedomuje.

rasto212

praveze oko sa stale pri beznom dni kuka do dialky takze preto je namiesre aby bolo stale korigovane okuliarmi...inak to sposobuje unavu a bolest hlavy...jednoznacne nosit minusove okuliare

wee

ja mam okuliare do dialky 8 rokov a nosim ich len na prednasky, do kina a pri soferovani...nechapem preco by sa mali nosit stale, ved vidim obstojne...ked z dialky nieco neviem precitat tak pridem blizsie no :-D a mam na jednom oku polky, na druhom jednotky...

analfabet

okuliare do dialky treba nosit stale, jedine ak by si mal na citanie tak tie su urcene iba na to...ale minusky sa musia nosit stale

0vecka

okuliare nekazia zrak.. je to blbost... je pravda ze po dlhsom noseni si oci odvyknu zaostrovat a je mozne ze clovek naozaj vidi trosku horsie ale to je vsetko .. ono sa to zase vrati ked ich clovek nenosi...

rasto212

No ja mám tiež nie o moc silnejšie a teda 0,75 dioptrie a z počiatku som ich nenosil vôbec, ale postupom času som si od šoférovania tak zvykol, že som si ich prestal skladať z očí. A teraz ich nosím od rána až do večera, a ak ich nemám tak mi dosť chýbajú. Zvykol som si na ne a cítim sa oveľa menej unavený ...