Bolesti brucha

Príspevok v téme: Bolesti brucha
menma

Zdravím už som sem písal ale nik neodpisoval včera som prišiel z nemocnice kvôli problémom z hlavou,chrbtom,bruchom
zistili mi že mám krivú hrudnú chrbticu ktorá mi možno spôsobuje bolesť hlavy,pukanie v chrbte a bušenie srdca
robili mi aj sono obličiek, semeníkov ,mechúra a mali robiť aj sono brucha ale na bruchu mi pozeral len mechúr nič nenašiel o čo mi de no takže pretože tieto bolesti brucha su akútne trvá to maximálne mesiac asi. Začalo to tým že som mal po každom jedle pocit nafúknuteho brucha a stolicu 2-4x za deň asi kameňom ten som tiež začal piť asi tak pred mesiacom asi pred 3 týždnami som mal vystrelovacú bolesť v pravom boku ktorá trvala celý deň bol som na pohotovosti kde mi dali kvapky na druhý deň bolesť prestavala.pred dvoma týždnami som sa rozhodol jeden deň nejesť vôbec nič iba piť čistú vodu a čaj chanca pedra ktorí je proti žlčníkovým a oblič. kameňom
no večer ma začalo silno bolieť brucho približne nad bruchom a niekedy zabolelo aj v ľavom boku tak som šiel k doktorke ktorá povedala že mám mať dietu ktorú som dodržiaval no niekedy ma začalo bolieť brucho aj tak v škole som sa napil studenej vody a do 5-10 minút ma bolelo silno brucho kde bolesť trvala asi 4 hodiny keď som bol v nemocnici tak som tam jedol normálne bolesti brucha som nemal také silné ale pri stlačení oblasti nad bruchom ma akokeby zaboli ale není to bolesť ako taká je to niečo divné bolesť sa zvyčajne zvýši pri pohybe napríklad aj pri chôdzi niečo ako keby mi tam stláčalo tu oblasť a ide to až do hrude a trochu tažšie sa mi dýcha stači že sa aj trochu zohnem a už tam je ako keby ten "vzduch alebo tlak" v hrudi a oblasti nad bruchom keď som si stláčal oblasť nad bruchom tak mi tam ako keby škvŕkala nejaká voda strašne mi to vadí neviem čo mam robiť nemožem sa poriadne hýbať aby som sa vyhol tej "bolesti" a je to veľmi nepríjemné mam isť k ortopedovi pre cviky na chbrát ale ako mám cvičiť keď ja sa sotva môžem hýbať chcem sa spýtat z čoho to môže byť ? žeby z toho čaju a všetko čo mám teraz je kvôli nejakým kamenom ktoré ten čaj nejak "prebudil" ? alebo niečo ine? strava posledný pol rok celkom pestrá veľa zeleniny ovocia, menej masteho skoro vobec a mäsa tiež skoro vôbec malo som solil tiež skoro nič neviem prečo mam vôbec tieto problémy stravu som nemal nikdy nejak extra zlu prosim skuste mi nejak poradiť ďakujem