Vaginálny orgazmus

envy

baby, ja som dnes prvykrat v zivote dosiahla vaginalny orgazmus!!!!!! netrvalo to sice dlho, ale viem, ze sa to da a odteraz (dufam) to pojde lepsie :)
nejde ani tak o velkost, moj priatel ma 15-16 cm, ktovie, ja to nemeriam (on tvrdi), ale asi o to, ako ste na seba zvyknuti...my spolu sexujeme len styri mesiace, bala som sa, ze to bude trvat roky, ako sa v inych temach o tom pise....baby, ked sa to podarilo mne, aj vam coskoro, nebojte ! a je to super :))))))

lillianaaa

baby, neviete sa uvolnit. Vsetko je v hlave! pokial ho naozaj milujete a neviete sa dockat vasho sex s nim, tak sa orgazmu nedockate.

zienka

Tak ale to je nespravodlive! Moja kamoska sa spravi aj 3 krat pri jednom sexe, jej chlap len raz. Boze, co by som dala za to, aby som sa spravila aspon raz!

climberka:d

cem sa spytat kde je klitoris...a vobec si nemozem najst bod G...a poradte nejake polohy alebo nieco aby ma priatel urobil...thanks

sasa

no, velmi sa necitim na to aby som davala rady..mam 32 rokov a mala som 5 milencov,takze nejak velmi skusene sa necitim
ale pri tomto aktualnom priatelovi som prisla na to, co znamena ked sa niekto k niekomu v sexe hodi,alebo nehodi :)
muz, co sa hodi vnima zenu a prizpôsobuje sa jej musi na to mat aj skusenosti.
my sme sa milovali v misionarskej polohe,ale 4hodiny s malymi prestavkami a nesmiete mat pritom pocit, ze vas nieco zväzuje, fakt si to treba vychutnavat a hlavne do toho zapojit aj fantaziu :)
neviem vam inac poradit, je to skutocne o dvoch mozgoch, fantazii a telach

sasa

tiež som mala problem s vagin.orgazmom, ale po vcerajsej noci musim konstatovat, ze to zalezi hlavne od velkosti a hrubky penisu..aspon u mna..totiz vcera, aj ked som sa prvy krat milovala s jednym velmi sexy muzom, tak som konecne pochopila co su mnohonasobne vag.orgazmy..je to neskutocne super pocit..

rybka17

ahoj u mna je to tak isto....cez klitoris sa spravim a dokonca iba tak ze si ho drazdim sama pri sexe...oralnym sexom som sa este nespravila vobec...sme s partnerom spolu uz 3 roky ale inak to nejde....