Žalúdok a črevá

Príspevok v téme: Žalúdok a črevá
kvetinka5678

Dobry den,obraciam sa na Vas s prosbou.Moja dcera ma 16r. Odmalicka ma problemy s vyprazdnovanim. Nedavno sa k tomu pridalo aj krvacanie pri stolici a svrbenie ,mokvanie v oblasti konecnika. Rano ju naduva na zvracanie.Boli u chirurga ,ktory vylucil hemoroidy.Ako dieta mala podozrenie na celiakiu no i to gastroenteolog vylucil.Lieci sa na hypotyreozu.Myslite,ze by sme opat mali navstivit gastroenteologa ohladne vysetrenia criev ?za Vasu odpoved budem vdacna.

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin roznych enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Chybajuce sa da lahko doplnit podla potreby. Kvasenie v zaludku je dosledok nedostatku kyselin, ktorych uloha je nielen podporovat enzymy, ale aj zabit vsetky mikroby na surovych jedlach a nedovolit im rozmnozovat sa a skodit. Z toho su aj tie rozne nevolnosti, zapaly zaludka a znicena crevna probioticka flora. Samozrejme znacne oslabene travenie a absorbcia roznych zivin co vedie k stovkam roznych zdravotnych problemov po case.

sponka1

nech vyskuša piť prirodnu vodu Fatru,vynecha sladkosti a v lekarni chlorellu spirulinu kupte,možno to pomože...