Vtaciky v lepidle

zviera

Uz davno som chcela napisat to co vy tu predo mnou...vzdy ked citam prispevky od Derie tak ma zohreje pocit ze svet este nie je celkom strateny.... Vdaka!

Deria

MultiLevel, myslim, ze zakladatelka temy sa uz ani neozve. Ci uz si to cele vymyslela alebo alebo vtaciky uhynuli strasnou smrtou, je mi z toho nanic.:(

Deria

Krasny kvietok, anonym, dakujem!:) To je tvoj fesak? Ja som sem uz raz chcela dat fotku a nepodarilo sa.:( Zmensila som ju na nejakych 300 Pix a nepreslo.

anonym...

tiež ďakujem Derii, že tu stále pomáha a radí. je to poklad :)

viem, že je málo ľudí, ktorí tak milujú zvieratá ako ona. verím, že ju to tu neomrzí a ešte bude naďalej pomáhať.

kvetinka pre teba :

MultiLevel

Chudiatka malicke :( Pocula som o tom, ze pomaha najma olej, odskusane to nemam, nikdy som ziadnemu vtacikovi nic necistila a uprimne, ani si to neviem predstavit. Tak malicke stvorenie vobec chytit do ruk a neublizit mu...skoda, ze tu uz autorka nepise, zvedava som aj ja, ako sa im dari

Deria

@ Dakujem greenpeace, tebe tiez prajem vsetko dobre! Verim, ze nas je viac takych, iba ze nie vsetci sem pisu, hlavne, ze su aktivni vtedy, ked je treba. :)

greenpeace

DERIA vidieť na tvojích príspevkoch v témach venovaným zvieratkám že zvieratká miluješ. Dobrá to dušička si. Kiež by nás bolo viac čo zvieratkám pomáhame a máme ich radi :D
nech sa ti darí v živote :)

Deria

Anonym, dakujem za vysvetlenie. Preboha, to je strasne tyranie, to aky idiot vymyslel, ani sa mi to nechce verit. Ako len mozu byt ludia taki kruti, ked to pouzivaju. Aj slopec je humannejsi. Potom existuju a to uz dlhe roky, co pamätam take pasce, kde sa da nejaka navnada ako napr.syr, mys tam vojde ale nevyjde von, lebo smerom von su pichlave ihly, ktore ju nepustia. Ja som taku pascu pouzila v mojom obchode, kde sa mi raz dostala mys. Ja som ju pravdaze vypustila zivu a dalej od obchodu, do parku.:)