Nepritahujem svojho muza

Príspevok v téme: Nepritahujem svojho muza
zuzana212722

sme spolu par rokov a poziadal ma o ruku pred dvoma mesiacmi a uz nechcel som mnou moc spavat a konecne povedal preco ze ho nepritahujem vadia mu kila ze proste nema chut na mna mam 15 kil po dvoch porodoch....som smutna ze mi to povedal ale zaroven povedal aj ze ma miluje ale nech s tym nieco spravim a jemu sa chut vrati myslite ze sa to da?ak uz raz niekoho nepritahujete potom znova zacnete??alebo ked ste niektora schudla vratila sa chut na sex vasim muzom??a kludne aj chlapi aj vas nazor ma zaujima....mimochodom hned ako mi to povedal som zacala zo sebou robit cize makam cvicim ale nejde to zo dna na den budem sa snazit sa mu pacit..

laura36

Florinda, dobre, ze si sa rozhodla nemat deti, si studena ako psi cumak. Ja radsej budem doma o 200 eur a vychovavat svoje dieta 3 roky , aj viac ak ma bude potrebovat, ako ho porodit a valit sa do prace za neviem aky peniaz a zavesit ho na krk opatrovatelke. Dokial by som nemala moznost si dovolit si to takto zariadit, nebola by som chcela deti. Ide o to vediet sa uskromnit, predsa zaraba muz, zena pracuje doma, stara sa o deti , domacnost, to je nic?? Samozrejme, nie v kazdej rodine je priazniva financna situacia, zial ti, co su natom finncne zle maju tych deti viac...

zuzana212722

florinda v niecom mas urcite pravdu ale kym sama nemas deti nemozes vediet ako sa zmeni zivot ked mas deti..niekedy je sa treba obetovat pre male ...
a laura tiez si nemyslim ze zeny ktore chodia do prace skor ako maju su zle a ked uz mas niekoho kto postrazi male co by som nesla na nechty ja sama som donedavna chodila kym sa to nenaucila robit sama nemusis..tie mamky idu robit z dovodu ze musia keby som musela tiez idem a ked by sa dalo takisto by som zasla aj na kozmetiku ..

Florinda

Ved sa pozrite dookola kazde manzelstvo(s detmi)sa rozpada lebo ludia nevedia zvladat tieto situacie 1,2 ,3 deti
Nehnevajte sa ale takto lipiet na dietatku nebolo nikdy v spolocnosti!Bud bolo prilis vela deti v domacnosti aby sa matka mohla venovat na 100percent alebo po pol roku za komancov musela robit a boli jasle.Nikde v zahranici to tak nefunguje ze zena je doma s detmi 3 roky a zaujima sa iba one.A uvedom si ze zeny podla teba suky ktore odlozia 10mesacne babo lebo musia ist do prace to robia preto aby to babo mohli uzivit a dat mu strechu nad hlavou ked maju hypoteky 1000eur plus ucty a poistky dalsich tisic.A to sam muz tahat nemoze z jedneho platu A ked chodia do prace musia aj nejako vyzerat preto idi na manikuru,na ktoru by mala ist kazda zena!Vy zijete 20 rokov dozadu.Si dobre rozmyslis ked zarabas 1500eur ci ti bude stacit na materskej 200.potpm sa mozeme bavit kto je suka.Ty by si prva utekala do roboty,nie :)))

anjelik *

Nie, DD, naozaj nejde o voľný čas. My ako život na druhých milujeme ich život, ich príťažlivosť, vo význame, to ako držia *pokope*, akou silou. Žena ale ďaleko viac ako muž je nútená zapájať do svojho bytia svoju vôľu, svoj život, aby sa prejavila. Ak je vo vzťahu, venuje viac pozornosti tomu, aby bola pre muža príťažlivá, ak má deti, venuje svoju silu im, svoj život. Nečudo, že sama stráca a mnohé sa to snažia kompenzovať väčším príjmom jedla ako zdroja ich *sily*. Sila však v jedle skrytá nie je a tak sa zázrak nestane a oni sa nestanú príťažlivejšími. Iba ťažšími. Keď sa o seba starajú,tak sú aspoň sčasti dotované obdivom okolia, čo je samozrejme výhodnejšie. Ale opäť to nie je ich sila, tá je iba v poznaní a pochopení.Aj toho, napr. čo sa deje Zuzanke.:o)

doubledog

tu ale nejde o to, ze maju partneri malo volneho casu.
tu ide o to, ze sa zena zmeni mentalne, svojim nastavenim a celkovym pristupom.
ja to vidim casto, zena sa akokeby uplne prepne na iny mod.

a takisto nie je uplne pravda, ze deti si toho tolko vyzaduju.

zeny si velmi casto detmi nieco kompenzuju, pouzivaju ich ako nahradu a casto ako vyhovorku na to, aby nemuseli zit svoje zivoty.
je to asi prirodzene, ale prirodzene je aj to, ze muzi potom stracaju zaujem.

laura36

a vobec ta neodsudzujem Florinda, ze nemas deti, je to tvoje rozhodnutie a je to tak dobre, nemusi kazdy chciet mat deti. len som ti chcela vysvetlit, aka je bezna realita a co vsetko treba obetovat, ked tie deti mas. V starobe ti budu oporou, ak ich dobre vychovas a budes sa tesit z ich uspechov , vnucat, nebude clovek opusteny. To je to o co ty prides a mozno ti to bude luto potom, ale zas si prezijes zivot podla seba s partnerom.

laura36

Florinda, vidno, ze deti nemas pre tie tvoje nazory. Ja som tomu za slobodna sama neverila, ale realita je realita. Kym zijete spolu sami pre seba, chodite do prace medzi ludi, po praci a cez vikendy sa venujete len sami sebe , chodite do spolocnosti a venujete sa svojim zalubam, ste strojcovia svojho casu. Ak pridu raz deti a su male, vela casu pre seba vam nezostava, ani pre seba samych , naozaj, vecer je kazda matka malych deti rada, ze padne do postele ako kabela a nema na nic chut len spat a po celom dni a ked je dieta este male a v noci place, je chore, treba sa on starat a nevyspat sa, to uz je ozaj velmi vycerpavajuce.. pokial je matka ako sa patri a nie ta moderna emancipovana zena,ja im hovorim suky s prepacenim, co zavesia dieta niekomu na krk, hned po porode ide do prace na 10 hodin denne, potom do fitka, na kozmetiku a svoje dieta vidi par hodin tyzdenne a tvari sa, ako zvlada lavou zadnou, dopraje detom drahe oblecko, 2 x do roka luxusnu dovolenku a kopec hraciek, akoze dakujem pekne..O deti sa treba starat, venovat sa im, prsposobovat im vsetok volny cas, najst si trochu aj na seba samozrejme. Ked deti podrastu, uz vas nebudu tolko potrebovat /iba financne/a budu si zit po svojom, potom pride cas, kedy si parteri mozu zacat uzivat sami bez deti. Takze taketo mudrosti si daj za klobuk. Ak by kazdy premyslal ako ty, ludstvo by vymrelo koli vlastnej pohodlnosti. Zuzane prajem, nech to dobre dopadne.

Florinda

Presne ako hovori doubledog stanu sa z Vas putky ,gazdinky,starate sa viac o deti muza odsuvate na druhu kolaj a ked sa odcudzite tak idete napravat problem.Nie nemam deti a? vzhladom k mojmu veku ich ani mat nebudem.Ale!Moj muz je pre mna vsetko,doplname sa a je ku mne ucitivy,usluzny,starostlivy,zodpovedny,nosi ma na rukach a kazdy den mi rozprava uz par rokov aka som uzasna ,skvela ,jedina,najkrajsia a ide sa zomna doslova posrat za tie roky,a to niesom ziadna krasavica a v zivote by mi nepovedal ze za to ze mam o 15kg viac ma nechce!Strasne by ma tym nastval a poslala by som ho niekam nech mi da pokoj a nech si teda ide inde zaj.b.t.a preco nie.Ved nech si najde ked sa mu vlastna zena nepaci.Jak vsetci riesite kila.Keby ste naozaj milovali tak je Vam jedno aky clovek je.Mimochodon moj muz je chory a to ho mam tiez opustit leb za to ze nema postavu ako David?s vyrysovanou ritkou?je to predsa smiesne.Keby dlstebou normalne spaval a sem tam ti naznacil ze by si mala schudnut nic nepoviem.Ale davat ultimata ze pokial neschudnes tak ta neoprca ?hahahaaaa a co ked neschudnes :))))???????