Problemy v živote - oslabena imunita, choroby

Príspevok v téme: Problemy v živote - oslabena imunita, choroby
Zana75

Ahojte
Bola som zdravá a ako tak šťastná niekoľko rokov. Všetky problemy som nejak vyriešila, moja imunita tým pádom bola veľmi odolná. Nebývala som chorá, snažila osm sa tešiť z maličkostí. Našla som si lásku a dala do toho všetko, celú samu seba. Priateľ ma veľmi podrazil a dostal na totálne psychické dno.Bývali sme spolu a nemala som tam nikho len jeho. Ostávala som sama, on sa na mňa úplne kašlal a nejak som prešvihla samú seba a úplne som upadla do depresii. Vrátila som sa domov, odišla od neho a on je teraz šťastný ale mňa to vôbec nechce prejsť a nechápem prečo. Okrem toho, sú to dva mesiace a som stále strašne chorá. Momentálne beriem atb ale nezaberajú mi na angínu alebo čo to mám, celá zahlienená, bolestivý menzes a vôbec, nechuť sa na seba pozerať, nevládzem nič, ani len sa nachystať a ísť von, som zavretá v byte a celý deň nedokážem ani nič robiť len sa mi stále drieme. Viem, že to je aj kvôli tomu že som riadne chorá ale nerozumiem otmu, pretože mám prísun všetkých vitamínov, plus lieky a nelepší sa mi. Nedokážem ani hore schodami prejsť lebo nevládzem ... Stále ho milujem ale viem, že to už nemôže fungovať aj keď si to stále nahováram aj po tom všetkom čo mi urobil. Snažím sa liečiť metódou pozitívneho myslenia ale ani to moc nefunguje. Určite máte niekto takéto skúsenosti a ja naozaj chcem už konečne byť zdravá ,šťastná, usmiata a hýbať sa, ísť von.. Neviem ale ako, psychika vs. imunita ma úplne opustli, neviem ako sa nakopnúť. Prosím o Vašu radu... Veľmi pekne Vám ďakujem

stastna125

ja nemyslim ze Wobenzym je drahy je primerany je to velke balenie a hlavne je to ucinny liek ktory vela ludom pomohol a aj mne po operacii z ktorej bol odhad rekonvalescencie asi pol roka som sa zotavila v cca 3 mesiace a myslim ze je to najme vdaka wobenymu

redka

ono sa to len zda, ze je to drahe... ale mas tym 800 ks tabliet za cca 100 eur... ked si napriklad prepocitam, ze 24 tabliet ibalginu stoji na nete 2,39 eura... tak 800 ibalginov by stalo 79 eur... alebo si zoberme nejake probiotika napriklad biopron 9 - 30 tabliet na nete za 9,30 - tak 800 biopronov by stalo 248 ale clovek si to tak neberie (tie prepocty samozrejme nie su presne, lebo cim vycsie balenie tym spravidla mensia cena)... inac mozes si kupit aj mensie balenia wobenzymu, ale toto velke ta nakoniec aj tak vyjde najlepsie...

napriklad ceny na magister sk... 800 ks/113 eur jednotkova cena 0,14; 400ks/69 eur jedn. cena 0,17; 200 ks/36 eur jedn. cena 0,18; 40 ks/8,50 jedn cena 0,21

cize ked by si kupovala napr po 40 ks baleniach tak sa ti to cele predrazi cca o 55 eur

veronika805

ano aj to som citala ale ja potrebujem zlepsit imunitu nastupila som do prace a odvtedy som vkuse prechladnuta a tak som v styku s vela ludmi tak sa potrebujem nejako branit pred bacilmi

lili303

moja kamaratka ho uzivala po porode zapalil sa jej nastrih a Wobenzym jej pomohol behom par dni zapal zmizol a neskor uz bola ok uplne

veronika805

Nasla som ho aj na nete :) a rozmýslam ze si ho kupim hoci nie je cenovo najlacnejsi ale kamoske velmi pomohol aj po operacii

Kýčera

Všetko máš v príbalovom letáčiku-zloženie,indikácie aj s pokynmi na užívanie,kontraindikácie,nežiadúce účinky,...nie sme v Amerike.Choď do lekárne,popros ich,že si chceš pozrieť letáčik,poradia a vyhovejú Ti.

lili303

Ja užívam Wobenzym asi 2 tyzden a mozem povedat ze sa citim lepsie hlavne co sa týka ranneho kaslu tak ten sa zmiernil a o dost :)

Miňo874

Záleží aké chceš balenie to 800 tabletove stoji dost ale necudujem sa ma to vraj overeny ucinok a su k tomu vela studii. viem ze ten 200 tabletový stoji okolo 33€ +- ale záleží aj v ktorej lekárni