Prekvapme nasich priatelov

Príspevok v téme: Prekvapme nasich priatelov
nikanikani

Ahojte ;) chcela by som vas poprosit ci by ste mi neporadili ako prrkvapit priatela :) chcela by som ho nejak prekvapit..aby na to nezabudol :) byva s rodicmi tqk sviecky a vana by asik nefungovalo :) pred rokom som ho sklamala a chcem mu ukazat ze ho lubim :) niesom nijake male dievcatko tak nepiste hlupe odpovede

Zuzka.forum

Delete, som sa pobavila, super nápad skôr na pomstu ako na potešenie! :D
Nikanika, tak ako píše MultiLevel - veď ty ho musíš poznať čo by ho potešilo, koľko ľudí toľko chutí. Porozmýšľaj, ak ho naozaj ľúbiš, tak na to určite prídeš. :)

MultiLevel

A to my mame odkial vediet co by ho potesilo? :D Strielat takto od buka do buka...vecera, divadlo, listok do wellnesu, nejaky adrenalinovy zazitok, upiect oblubeny kolac, odhrabat prijazdovu cestu...neviem :D
Pises, ze si ho sklamala a chces mu ukazat ako ho lubis. Nuz dievca, vtedy su lepsie skutky ako nejake prekvapenia, dary a podobne. Skus mu to dokazovat denne svojim spravanim, ako nejakymi vecami, ci niecim co kupis a darujes.

5.5 elsa

Delete :D :D :D to by bolo zaujímavé,,,,a inak neviem o aké prekvapenie sa jedná či len tak,alebo má narodeniny? mohli by ste aj niekam ísť ....