Rakytníkový olej versus svrbenie vagíny

katarinaAAA

ja som mala neprijemne vytoky a svrbenie ani neviem ci to bola uz mikoza ale furt dokola sa mi to opakovalo.. kamaratka mi vtedy odporucila MALAVIT so stranky

www.sebapoznanie.sk

no a akoze fakt mi to zabralo... teraz sa mi to ani nevyskytlo dlhsi cas to svrbenie, neviem asi to je aj dake preventivne...ten rakytnik som na to neskusala ale tento malavit fakt pecka... ono to tak trochu chladi ked si ho natrete a potom ukludni..

zuz.

jasnéé ja mam s tym len dobré skúsenosti, normálne si to každé dve hodky počas dňa nasprejuj dobré hlavne na noc a ráno ale skús čím častejšie tým lepšie, plus keď máš dlhodobejšie taký problém a nevieš sa toho zbaviť tak skús aj dringing gel je super :)

redka

Myslis ten emergency aloe vera sprej od LR? Ten mam ale na taky ucel som ho neskusala. Ako ho aplikujes? Len nasprejujes?

zuz.

maš s tym už dlhšie problém ? ja som tiež mala,skúšala som maste Canesten a ešte nejaky prášok s vodou a neviem no moc som nevidela výsledok, dávala som si na to sprej z aloe vera, za dva dni mi to prešlo a zasa som sa cítila ako normány človek a nemusela som sa škrábať medzi nohami, neviem si to vynachváliť:)je to aj na mnohé iné veci, odporúčam,v lekárni taký ale nedostaneš, len jedna firma ho vyrába, ale viem ti to zohnať, uvidíš konečne sa toho zbavíš

redka

Ano tiez som to citala. Moze sa pouzit na vaginalne cipky - tie by vraj na objednavku mali vediet urobit v lekarni ale neskusala som to este...

Delete

No neskúšal som :D :D :D

Ale rakytník je na všetko tak vyskúšaj. Nič zato nedáš :D

Skôr to je na gynekológa