Je to so mnou zle? Bojim sa...

Príspevok v téme: Je to so mnou zle? Bojim sa...
Bety12345678

Mam bolesti hrudnej chrbtice, zistili mi rotaciou stavcov th4,5 a skoliozu.. Uz 3 mesiace mam aj bolesti brucha a zaludka a je mi tazko, zaludok ma boli najma vecer... Brucho ma boli najma v pravom podbruchu a dakedy mam krc napravo pri pupku a niekedy ma zaboli aj v konecniku...odkedy mam tieto problemy mam aj strasne problematicku plet,,,,prelieva sa mi v bruchu a skvrka mi a tak ako keby mi v bruchu bilo srdce taky zvlastny pocit a niekedy mam zimnice a "teplotu do 36,8 iba vecer ... Nastastie nezvracam a nemam hnacky a stolicu mam v podstate pravidelnu niekedy aj 2x do dna.. Brala som 10 dni z gynekologickeho hladiska entizol aj tabletky aj cipky... Chvilku som sa po tom entizole citila lepsie a teraz zasa :( neviete niekto prosim co to moze byt?? Uz som zufala,,, p.s krvne testy aj moc som mala v norme bola som aj u chirurga koli slepemu crevu ten ho vylucil ,,, neboli ma podbrucho ked si zazlacim ...

mascha

entisol sa dáva aj na lamblie, a tých sa tiež ťažko zbavuje,ak chceš skúsiť alternatívu pomáha MSM,alebo koloidné striebro

Zemjak

Chrbtica nema nic spolocne s bruchom a telesna teplota 36.8 je normalna teplota tela vecer. Tvoje zaludocne problemi mozu byt koli nejakej bakterii alebo hocicomu takze odporucam navstivit lekara ktory by ti spravil prislusne testy pretoze domacou liecbou by liecba bola menej efektivna.

Biela Kobra

Bety, ak ti nerobili, daj si urobiť testy na celiakiu a tiež nech ti urobia vyšetrenie žalúdka, či nemáš helikobakter. Ak nie, kúp si degasin a ber po každom jedle, uvoľňuje to napätie v črevách. Prestaň jesť všetko, čo nadúva - žiadnu zeleninu, žiadne oriešky ani semiačka, a potom opatrne začni zeleninu len tepelne upravenú. Uvidíš, že sa ti uľaví. Príčinu to však neodstráni, takže ešte budeš asi absolvovať viacero vyšetrení, ale začať treba u toho gastroenterológa.