Vsetko je divne

Príspevok v téme: Vsetko je divne
julija

Idem sa zblaznit. Sama zo seba. Som vydata, mam dceru malinku a cakam druhu, no a napohlad skvely zivot. Manzel je uzasny, milujem ho, aj svoju dceru. Mam najlepsiu priatelku a asi som sa do nej zalubila. Predstavujem si, ze sme spolu a paci sa mi ta predstava! Neuveritelne si rozumieme. Mam pocit, ze sa z toho raz zblaznim. Nikdy to nikomu z nich nepoviem, necham si to v hlave. Ale je to cele divne :(

Delete

zewa dobre píše...skús chvíľku počkať...aspoň taký rok a uvidíš. Ak to bude rovnaké či dokonca silnejšie alebo to nebudeš zvládať, tak jej to povedz.

Vždy pokazíš v priateľstve viac zahmlievaním ako úprimnosťou.

zewa

Podla mna ked jej to povies, tak o nu prides. Takto je este stale sanca, ze ta to prejde a ze to je mozno tymi tehotenskymi vecami.

Delete

Mením svoj pôvodný názor a naopak si myslím čoraz väčšmi, že by si sa s ňou mala porozprávať. Možno ti dá facku, nebudete sa rozprávať ale ak je tvoja kamarátka tak ju to nechaj spracovať a neodsudzuj. Neviem ako bude reagovať ale určite jej to povedz. Aspoň v tom význame, prečo sa jej vyhýbaš. Zaslúži si to nie? Klamať priateľa je na zamyslenie...

nemáš čo stratiť...ak to budeš tajiť tak sa s priateľkou odcudzíte a stratíš ju oveľa horším spôsobom. Vždy je lepšia pravda a mám ten pocit aj v tomto prípade. Ale je to na tebe

Delete

Ak sa budeš priateľke vyhýbať tak skôr či neskôr jej to bude podozrivé a možno aj niečo cíti teraz. Mala by si jej o tom povedať...ak to nepochopí, tak nie je tvoja priateľka!!!

julija

Dakujem vsetkym, co sa ma snazia pochopit. Vyhybam sa tej kamoske ako sa da, pretoze mi je divne byt pri nej, ked citim to co citim. Ona nieje na baby. Je mi tazko, aj preto ze sme si doverne kamaratky. Pritahuje ma aj sexualne. Viem, ze to bude vzdy nenaplnena jednostranna tajna laska. No ja kvoli tomu nespavam. A nakoniec, mojho muza milujem, cely zivot sme si oporou, neurobila by som mu to. Ale je to ako ked vas ide vo vnutri roztrhnut na dve casti. No a pre tych, co si myslia, ze mi stoji pred domom bavorak :) tak byvame v malom byte a dost skromne. Ja som uz 2. rok na materskej. Ale pravdou je, ze mame co jest a mame teplo. Tak chapem, ze pre niekoho je to luxus. Ale na dovolenke mimo SK sme nikdy neboli a naposledy este ked sme nemali deti. Nestazujem sa, iba aby mali poniektori obraz. Materialny svet nieje pre mna hodnotou v zivote. A este aj v tomto si maximalne s tou kamoskou rozumieme. Je mi tazko a niake moje vlastne racionalne argumenty nevedia moje city zmenit.

zuzi74

Kristepane vy jej tu este zavidite, ze sa ma dobre. Ja si naopak nemyslim, ze by sa mala az tak dobre, ved ona sa v podstate trapi. Urcite to takto neplanovala, nechcela ale stalo sa. Toto nie je ziadne vymyslanie typu, ze chce doma zlate klucky na dverach a ferrari pred barakom. Proste sa nestastne zalubila a toto je naozaj blba a tazko riesitelna situacia.

TheRock88

Dávam za pravdu Tarmanke...Julijin prípad sa dá porovnať s Georgeom Michaelom Alebo Freddiem Mercurym tak kúsok :D George mal slávu, peniaze, priateľku...nakoniec sa z neho stal gay a hulič ganje...Freddie Mercury...takisto...Julija, prepáč, že som hnusný ale svoje trápenie vieš ukončiť aj skokom z mosta :P...Lebo ľudia, čo dnes vystrájajú...to je choréé

Pamparam

Tarmanka ma pravdu. Niektori ludia sa maju az prilis dobre, a potom maju totalne zvratene problemi. Je to nefer, ze sa mas az tak dobre, a mnohy nie, a este k tomu takyto problem. Ako dlho nanu letis? Tyzden ci roky?

laura36

suhlas s Tamarkou, navyse si tehotna, asi ti riadne prepina z tych tehotenskych hormonov, to prejde po porode, zacne ponocovanie pri dietati, nevyspalost, unava, nebudes mat cas mysliet na blbosti ...

Delete

Len by som podotkol, že Rozboril pekne ryžuje na ľudskom nešťastí a nič tam v tej tv nie je nezištné....

len toľko...už tu nie som