Referendum - ako hlasovať?

anjelik *

Tipujem, že z tých, tu zúčastnených, nanajvýš jeden je ozaj aj rodičom.:o) Ostatní, ako obyčajne, iba mudrujú.:o)

buzola

A este k tym buzerantom. Je zaujimave ako sa televizia narkoza nenapadne snazi v poslednych tyzdnoch pred referendom nabulikat ludom do hlav ze homosexuality je nieco normalne, lesby a buzici maju pravo na osvojenie si dietata a uz ma nacisto dorazilo ako oslavovali toho mutanta Conp*ichu. Ako ze ona je slavna a ma uspech v nemecku ci kde v tramtariri to zije. No zbohom ak taki mutanti maju byt vzorom pre deti tak koniec. Ludstvo uz totalne hrabe a vedie to len totalne strate moralky.

buzola

Je pekne od teba, ze si nacala tuto temu :ň
Ja osobne pojdem na referendum na 95%. Za poslednu otazku bude proti sexualnej vychove na skolach. Decka sa maju hrat a nie sa rozpravat o sexe a veciam s tym spojene. Co sa ti dosiahne bude len predcasny zaujem o sex z ich strany. Len sa pozrite ako sa spravaju cigani ktorych rodicia sexuju pred ich ocami. Co vidim je ze potom sa taky 9 rocny cigan dozaduje sexu ako som bola raz svedkom. Z ust 10rocnych decak idu same oplzle slova na temu sex. A to hovorim o ciganoch. Takze jednoznacne nie proti sexualnej vychove! Bude ich to len zbytocne lakat namiesto hrania sa s hrackami. Co potom budu take deti robit vo volnom case ak v skole sa budu bavit s ucitelom o sexe? No skusata to. Budu sa hrat nie s autickami, babikami, stavebnicami ale budu sa hrat na sex. To chceme?

flegma

vela deti je vystavenych sikane a sexualna vychova s tym nema nic spolocne
skola nema nahradit rodicovsku vychovu ako si niektori (i ked niekedy mam pocit, ze vacsina) rodicia myslia...

tasty

delete ako keby si vedel a bol pritom, ako sa učí sexuálna výchova u nás na školách, máš deti? rozprávali ti to? alebo len jedna babka povedala, čítal som to na nete a pod???

zas neškatulkujme všetky školy a všetkých učiteľov do jedného vreca, sú školy a učitelai ktoré za to stoja, výborný učitelia, výborný prístup

toto nie sú argumenty pre zrušenie sexuálnej výchovy na školách, to sú len dezinformácie pre prostý ľud, ktorý na všetko čo sa povie v telke a napíše naletia

Delete

Ktorí lepší učiteľ ostane dnes pracovať na Slovensku za taký plat???

Je možné, že to len bulvár prekrútil...

Kto rozhodne o tom, akí učitelia budú učiť niečo tak závažné ako je intimita človeka???

Neviem...stále som proti, pretože sa na našich školách učí štýlom, akým sa učí...

Ak budú sexuálnu výchovu vyučovať psychológovia ok. Nič proti tomu nemám.