KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

agina

Po dalsich vysvetleniach ley a playboya si dovolim tvrdit, ze lea je playboy a playboy je lea a vsetko je to holy nezmysel....ludia kaslime uz na nich/nu/.

vymysel !

TU NEJAKA UNUDENA STETKA MENOM LEA,PISE AJ POD MENOM PLAYBOY A BAVI SA,AKO SA TU PLNO LUDI CHYTA,ROZCULUJE A MUDRUJE.MOZES SA HANBIT,ZE TU ZABERAS MIESTO A CAS.PLNO LUDI MA ROZNE VAZNE PROBLEMY,CO POTREBUJU PORADIT,TAK LASKAVO UZ NIEKAM ZALEZ.SI UZ TRAPNA!

trápne

počujte Playboy a Lea, leziete mi už s týmito výmyslami na nervy... ak sa tu chcete rozprávat, otvorte si ICQ alebo Pokec nik nie je na vás zvedavý... podvádzate partnerov, ešte to tu aj dávate na toto forum, mali by ste sa obaja hanbiť, ked už ste takí blbí že podvádzate, tak sa aspon nevystatujte verejne.

carmen1

Playboy, ja poznam chalanov ako ty. Striedaju baby, ale vacsinou take, ktore su pod ich uroven, aspon z ich pohladu. Na skutocnu kocku si netrufnu. Mozno by bolo pre Teba riesenie najst si fakt krasnu zenu, ktora ta bude naplnat a nebudes mat pri nej potrebu striedat partnerky.(Ak Ta ovsem ona bude chciet :-))

Stainless

Je nenormalne, ked vravi to, ze je to normalne a tlaci ta do toho.
Normalne to je, ked sa obom zda, ze je vhodny cas.
Z urciteho (asi spolocenskeho)pohladu je to vhodne skor po 1-2 mesicoch, ked sa obaja trochu poznaju, pokial maju zaujem o dlhsi vztah.
V opacnom pripade je to normalne aj na 1.rande, ktore je casto aj posledne.
Teda zabavka na 1noc. Moj spolubyvajuci na intraku si takymito rande vyprazdnuje gule. Na Azete sa najde vela tieznadrzanych bab :)

Mila Lea, asi ta potom dost rychlo necha a spravi dalsiu ciarku na stene/diari, ci niekde inde.

playboy

bla bla. Prečo by mali byť fotky z postele sci fi.Podľa mňa to robí, každý druhý pár.Ležal som u Ley v posteli a zopár krát ma cvakla.Len jednu chybu to malo ako sme sa už dozvedeli, že si to nevymazala z PC a pan snúbenec to našiel.

playboy

Carmen1. Ja som svojej milenke verný.To len Lea má obavy, že ju podvediem.Ale ja to tak necítim, že by som ju podviedol.Lea včera si mi prečo nenapísala, že tomu tvojmu *fešákovi* začalo prepínať keď našiel moje fotky a začal rozbíjať byt?Há?Šak ti mohol niečo spraviť.Keďže mi neodpisuješ na smsky ani maily tak teraz musím takto verejne s tebou komunikovať.Je to úplne úžasné.(to bolo myslené ironicky)Daj mi už prosímťa vedieť aspoň na mail, že čo sa včera stalo.

lea

Vy sa tu na tom zabavate, ale ja mam fakt problem.
Na jednej strane oddany milujuci muz, ktory je verny, mily, skratka ideal, časom prevereny.
Na druhej stane playboy, ktory je neskutocne pritazlivy, ale nedava mi ziadne zaruky do buducnosti.
Jasne, ze celkom logicky moznost 1 je spravna. Ale snubenec ma uz fyzicky vobec nepritahuje. A nezapricinil to playboy. Takto to trva uz roky.
Mam ich nechat oboch teda? Viete, ja by som nemala byt ta, co moze vela vyberat. Mam uz vyse 30 rokov. okrem toho mam dost vazne fyzicke postihnutie, hrozi mozno az invalidita. Takze by som vlastne mohla byt rada, ze si ma niekto vsimne.