Žena do 155 cm

Kalgan1

Mam 195, mal frajerku, co mala 160, pohoda. Teraz sa mi paci jedna kolegyna, ta moze mat tak cca 180 mozno aj viac. Neriesim vysku, velkost prs, zadku, farbu oci vlasov atd.. proste sa mi bud paci jej tvár alebo nie. Ale tak som introvert, ktory ma 27 a mal len 1 babu a to tiez uz je hodne davno, takze som asi dost divni

aaaaaaaa

Taká baba musí byť jedine chudá, inak to nie je pre mňa.
Tlsté a malé najhoršia kombinácia, ale chudá a malá je sexi a chutné.

Tutanchamon_xD

Keď sme chodievali ešte pravidelne von do jedného baru, tak tam bol skoro každý Piatok jeden párik, kde dievča mohlo mať cca tak 20-23 rokov a chlap bol od nej starší, vyzeral tak na 30 rokov, asi, už si ho neviem do detailov predstaviť ako vyzeral. Ide ale o to, že to dievča malo tak 170cm a ten chlap mal asi tak 160cm. Bol naozaj veľmi nízky a chodili spolu. Proste to neriešili.

Mne sa ale zase napríklad nepáčia baby alebo ženy, ktoré sú vyššie ako ja. Ja mám tak 180-182cm a keď vidím ako ide okolo mňa žena, ktorá má aj 185-190cm, tak sa cítim ako trpaslík :D Nehovoriac o tom, že mám z takých žien strach :D

Girafeecka

Kristepane, ja mám výšku okolo 175cm a z toho mám komplexy. Vy ženy nižšie, nemáte mať z čoho komplexy. Problémy mám skôr nájsť si vyššieho partnera, kopec chlapov by ma chcelo, ale bohužiaľ sú odomna nižší. A ja by som sa pri nižšom chlapovi cítila ako taká jeho staršia sestra, mamina a pod. Iné je, keď je žena drobná, žena je nežnejšie pohlavie a aspoň sa aj pri nižšom mužovi môžete cítiť normálne, čo o mne neplatí, cítim sa niekedy ako taká žirafa. Cítim sa obrovská a to nemám ani nadváhu, len tá moja výška. Preto nenosím ani opätky.... Čo by som dala za to mat menšiu vysku....