Orgazmus

Príspevok v téme: Orgazmus
beky1111

mám taký problém.. ako som sa rozišla s priateľom neviem dosiahnuť uspokojenie. vždy keď už začnem stále si všetko okolo toho spájam s ním, myslím na to a veľmi to chcem, ale v tom momente len s ním a tak sa neviem dostatočne vzrušiť aj keď chcem (hovorím o masturbacii). poraďte prosím ako to prekonať

lienka-33

..skus len myslievat pri tom na niekoho ineho,kto sa ti páči .Nie spomínat na neho-on o tom predsa vie, ktovie čo si ešte popritom myslí..Mne to pomohlo,vdaka inemu to bolo super...zahojilo sa to do 3mes..
Príjde čas ked ti to masturbovanie polezie na nervy a " prehodíš "nejakého kamaráta :)

Monci666

No vidis ja mam iny problem ...s mojim starým sme asi tak 5 krat za rok sukali sme ako kamosi ...ale mna ide s toho jebnut ...nadrzana som uz ani na predstavach sa neviem urobit ...vyhladavam napr v praci miesta kde by ma mohli prichytit a tak sa urobim ....casom je to horsie a horsia a musim vyhladavat extremnejsie situacie....neviem co bude dalej popri tom zijem v zahranici a doma mam milenca na ktoreho myslim cely rok :/ ked pojdem na dovolenku

vlado22

dievča najskôr sa odmiluj, zabudni a nájdi si niekoho iného.. až potom to pôjde.. alebo pretiahni prvého v klube a aspoň ťa uspokojí, predsa chlap to spraví inak