Forskolin skusenosti

Skorickal

Ahojte, v dobrej voli Vam pisem, neobjednavajte to, je to podvod... Viem to, lebo som chvilu robila v tomto odbore. Budte mudri, a nenechajte sa oblbnut.

Roman Lorecký

Ja som sa celkom dobre zasmial na tejto recenzii na Forskolin chudnutie123.sk
ale tak ako tam autor píše ozaj si menej zdatný človek nemusí všimnúť že ide o podvod a takéto tabletky kúpi. Najhoršie na tom celom ale je, že teraz keď sú otvorené hranice a Európa tak veľa rôznych vecí sa sem dá doviezť alebo poslať poštou a pomaly ani neviete čo jete. Je to smutné že je to tak.

munz

Nata máš pravdu, samozrejme, že všetky piperine, forskoline a podobné šmejdy sú len dobrá zárobková činnosť na blbých ľuďoch

však sa ženy zamyslite, už len na ich stránke sú samé klamstvá, ukradnuté fotky z netu ľudí, ktorí naozaj schudli aj s cvičením, chváliace komenty od neexistujúcich ľudí, Vy tam nemôžete napísať svoje hodnotenie samozrejme, neexistujúce vymyslené štúdie, od neexistujúcich odborníkov,

a čo je najhoršie, aj na takýchto fórach sa snažia stále oblbovať ľudí a presviedčať ich že chudli z piperine. Píše to pravdepodobne jeden človek pod rôznymi nickmi ako napr.v tejto KLACIKA a MARIKA35 tieto vo viacerých témach len chvália piperine, V téme o piperine som napočítal nových 10 nickov, ktoré len odporúčali piperine, a nikde inde sa nevyjadrovali, fakt je to vierohodné

Nata

Ahojte všetci,

NEVERTE tomu!!! Už len to, že reklama sľubuje schudnúť 14 kg za 2 týždne je pritiahnuté za vlasy, 1 kg za 1 deň, to je nie celkom v poriadku. Nevyhadzujte zbytočne peniaze na takú hlúposť. Radšej si upravte stravu a doplnte pohybom.Tabletky na chudnutie podľa mňa škodia organizmu.

pierko

Celý život mám problém s nadváhou, skúsila som už všeličo a ťapa hlúpa zase som naletela (zo zúfalstva ) na ponuku Forskolin . Zjedla som tablety za 66.- euro a schudla som 1 kilogram. Dobré ,čo ?

Už nikdy viac!!!! Z týchto podvodov ma bolí žalúdok a ešte hlava od toho že som bola taká sprostá a kúpila si produkt. Varujem Vás !!!

klacika

urcite nepise o Piperine Forte ja som to dostala ako darcek od tety ktorej tento doplnok stravy pomohol tak idem na to

marika35

ja mam skusenosti aj s Forskolinom som trosku priekopnicka a mozno maniacka v tomto a forskolin mi nepomohol ale skusila som medzi inymi aj Piperine Forte a som fakt spokojna odporucam objednavam tu www.sk.piperineforte.com
ak by mal niekto otazky smelo